Grilovacia párty v bratislavskom hoteli Lindner

Bratislava, Admin – Je to už vyše roka, odkedy vyrástol na Slovenku nový štvorhviezdičkový hotel s názvom Lindner Hotel Gallery Central Bratislava. Výhodná poloha hotela medzi centrom mesta a letiskom ako aj prepracované možnosti podujatí s najmodernejšou konferenčnou a komunikačnou technikou pre usporiadanie konferencií a rôznych podujatí, robia z hotela okrem atraktívneho miesta na stretnutia aj inovatívnu biznis lokalitu. Väčšina izieb ako aj Bar & Lounge hosťom ponúka fantastický výhľad na staré mesto a symbol mesta – Bratislavský hrad. Od jeho vzniku (máj 2013) sa sporadicky stretáva naša redakcia s príjemným personálom, ktorý dotvára skvelú atmosféru kaviarne a reštaurácii. Aj tentoraz sme prijali pozvanie na párty, ktorú Lindner pripravil 9. 9. ako poďakovanie bookerom za využívanie služieb hotela. Môžeme povedať, že aj vďaka nim sa podstatne rozrástla klientela hostí.

Lindner  IMG_1037 zm

Hotelová reštaurácia privítala aj tentoraz lákavým prostredím, útulnou lounge-zónou a jedinečnou terasou s výhľadom na park. Okolo sto hostí zaplnilo celé reštauračné priestory a mnohí využili na posedenie práve terasu, kde hrala hudobná skupina s charizmatickým univerzálnym spevákom Petrom Adamovom (víťaz Coca Cola Pop Star 2003 spoločne so Zuzanou Smatanovou. Pôsobil v pražských muzikáloch, spieval v mnohých krajinách od Vietnamu až po Argentínu, Brazíliu, Uruguay…).

Lindner IMG_1034 zm

Na terase počas celého večera dotvárala atmosféru grilovačka. Prítomným hosťom chutili najmä steaky pod názvami Rumo steak argentína a BBQ Flank steak a tiež kuracie špíziky.

Lindner  IMG_1044 zm

Samozrejme nechýbali ani rozmanité predjedlá ako napríklad Marinovaný kozí syr s nakladanými papričkami, z príloh môžeme spomenúť napríklad Jacket potato s kyslou smotanou a Steakové hranolky.

Lindner  IMG_1040 zm

Hostia si mohli vybrať okrem delikatesov medzinárodnej kuchyne i grilovanú zeleninu a tiež široký výber z čerstvého šalátového bufetu…Kvalitné vínko a variácie sladkých dezertov len dotvorili tú správnu atmosféru večera.

Lindner fotenie data_zm

Príjemným spestrením párty bolo aj neformálne fotenie hostí v rôznych kostýmoch spoločnosťou Fun Face, ktoré návštevníci dostali na pamiatku v elektronickej pošte od hotela Lindner.

Lindner  IMG_1042 zm

Na záver večera nechýbala ani tombola. Ceny boli rôzne, no nám v redakcii najviac imponovali vouchre pre dve osoby na ubytovanie do hotela Lindner, či už v Bratislave, alebo vo Viedni a v Prahe.

Lindner  IMG_1039 zm

Veríme, že výhercovia si vychutnajú dané pobyty a tak, ako aj na spomínanej párty, radi sa vrátia so svojimi známymi do priestorov tohto jedinečného hotela. Heslo Lindnera, ktoré majú vo Švajčiarsku, v Čechách, v Nemecku, Rakúsku, Belgicku a v Španielsku „Not just better. Different.“ platí rovnako aj v Bratislave – „Nielen lepší. Iní.“

(Zdroj: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*