G&H: Starostlivosť o telo inšpirovaná prírodou

G&H Brand Ingredients and Products

Bratislava, Admin – Doprajte svojej rodine zdravú a krásnu pokožku. Uistite sa, že jej aj sebe dávate len to najlepšie, čo príroda ponúka vďaka novej telovej kozmetike G&H exkluzívne od Amway.

Už od roku 1959 ponúka firma Amway rodinám rad holistickej starostlivosti o telo pre celkové zdravie a pohodu. Teraz máte možnosť zažiť novú generáciu ošetrenia pokožky vďaka radu telovej kozmetike G&H. Starostlivosť o telo je veľmi dôležitá už kvôli tomu, že práve koža chráni naše telo od škodlivých vonkajších vplyvov.  Nájsť však jeden rad produktov, ktorý by spĺňal všetky požiadavky starostlivosti pre celú rodinu nie je jednoduché. G&H využíva overené, prírodné a pokožke prospešné látky vypestované, zozbierané a odborne namiešané tak, aby vytvorili jedinečné výživné zloženie, ktoré udržuje pokožku zdravú, krásnu a vyváženú.

„Často sa zameriavame najmä na starostlivosť o pleť, pretože tvár je to prvé čo vidíme, ale zostávajúcich 95 % nášho tela vyžaduje rovnaké množstvo starostlivosti a pozornosti. Naša pokožka môže, rovnako ako zanedbaná pleť, vyzerať nezdravo a pôsobiť staršie, ako v skutočnosti je. Vďaka škodlivým vonkajším vplyvom sa vysušuje, je podráždená a stráca pocit sviežosti. Amway však prináša riešenie vďaka trom novým radom starostlivosti o pokožku G&H, ktoré upokojujú, hydratujú a chránia pokožku celého tela,“ hovorí Michelle D’Allaird, špecialistka Amway a ARTISTRY. 

Amway ponúka tri rady produktov starostlivosti o telo celej vašej rodiny pre zdravú, žiariacu a spokojnú pokožku, G&H NOURISH+, G&H REFRESH+ a G&H PROTECT+.

G&H rady telovej starostlivosti obsahujú jemné, pH vyrovnané zloženie bez sulfátov, šetrné k pokožke a vhodné pre použitie pre deti od troch rokov veku. Každý rad produktov je vyvinutý s vlastnou jedinečnou kombináciou šetrných prírodných zložiek, ktoré upokojujú, rozmaznávajú a vyživujú pokožku celej rodiny.

G&H NOURISH+ POMOC PRE VEĽMI PODRÁŽDENÚ POKOŽKU

G&H NOURISH+ rad obsahuje sprchový gél, telové mlieko, pleťové mydlo a krém na ruky. Obohacujúce zloženie obsahuje med z kvetov pomarančovníku, bambusové maslo a olej z dyňových semienok, ktoré vyživujú, upokojujú a prispievajú k zdravo vyzerajúcej pleti.

  • Kvety pomarančovníku poskytujú blahodárnu hydratáciu pre jemnú a vláčnu pokožku.
  • Bambusové maslo vyživuje pokožku vďaka vitamínu A, E a F známe svojou schopnosťou obnovovať prirodzenú hydratáciu pokožky.
  • Dyňový olej má antioxidačné vlastnosti, ktoré pomáhajú chrániť pokožku pred škodlivými vonkajšími vplyvmi.

G&H REFRESH+ ÚĽAVA PRE SUCHÚ POKOŽKU

G&H REFRESH+ rad obsahuje sprchový gél a telové mlieko.  Vyvážené zloženie obsahuje aloe, extrakty z hroznových jadier a zeleného čaju, ktoré upokojujú pokožku a zároveň ju osviežujú a hydratujú.

  • Aloe upokojuje pokožku vďaka svojej schopnosti chladiť a hydratovať.
  • Extrakt z hroznových jadier je silný antioxidant so schopnosťou upokojovať, chrániť a osviežovať pokožku.
  • Extrakt zo zeleného čaju oživuje a pomáha chrániť vašu pokožku pred škodlivými vonkajšími vplyvmi.

G&H PROTECT+ PRÍRODNÁ OCHRANA PRE VAŠU POKOŽKU

G&H PROTECT+ rad obsahuje koncentrované mydlo na ruky, mydlo v kocke, guľôčkový deodorant & antiperspirant a deodorant v spreji.  Prírodné zloženie obsahuje extrakty z bieleho čaju a borievok a minerály, ktoré prispievajú k celkovo zdravšej pokožke a chráni ju proti telesnému pachu, nečistotám a vysušovaniu.

  • Extrakt z bieleho čaju posilňuje pokožku a ochraňuje ju pred škodlivými vplyvmi životného prostredia.
  • Prírodné minerály chránia a vyživujú pokožku.
  • Borievkový extrakt je bohatý na vitamín C a antioxidanty, ktoré pomáhajú napraviť poškodenia spôsobené životným prostredím.

(Zdroj: Darina Imreová, ACRC; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*