GALA ITALIA – po prvýkrát na Slovensku!

Bratislava, Admin – Gala večer patrí k zaujímavým spoločenským udalostiam, ktoré sú oslavou úspechov ľudského úsilia a prehliadkou elegancie. Združenie Allegra, ktorého aktivity pomáhajú k rozvoju slovensko-talianskych vzťahov, vás srdečne pozýva na slávnostný galavečer odovzdania už tradičného ocenenia RE ENZO. 6. ročník podujatia sa po prvýkrát uskutoční na Slovensku – 20. februára 2016 v Moyzesovej sieni o 19.00 h.

GALA-webnoviny

Na slávnostnom večeri nebudú chýbať ako slovenskí, tak i talianski predstavitelia politického, hospodárskeho či podnikateľského života. Okrem odovzdania ocenenia na hostí čaká bohatý spoločenský program, ktorý bude moderovať Hana Rapantová. K príjemnej atmosfére určite prispeje výstúpenie tanečnej školy Petra Modrovského, ako i operné árie v podaní Jany Kállayovej a Miroslava Dvorského.
Pripravená je aj benefičná lotéria Midnight, módna prehliadka zn. Jillo a samozrejme skvelá zábava s talianskymi hitmi.

Vďaka prítomnosti spoločností ako Max Mara, Carpisa, Ferrero, či Vespa si navyše každý môže vychutnať prezentácie talianskych módnych značiek a výrobkov, ukážok dizajnového nábytku CHATEAU D´AX, či gastronomických špecialít a vín.

Záštity:
Veľvyslanectvo Talianskej republiky
Predseda Národnej rady SR Peter Pellegrini
Taliansky kultúrny inštitút
Taliansko-Slovenská obchodná komora

Príďte si vychutnať príjemný večer v pravom talianskom štýle! Viac o možnosti zakúpenia si vstupenky a celom programe nájdete na: https://sites.google.com/site/allegrait/cena2016_pozv

(Zdroj: Renáta Veselovská, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*