Fidget spinner si našiel svoje miesto aj v kanceláriách

Bratislava, Admin – Pred mesiacom takmer nikto nevedel, čo je to fidget spinner. Dnes už je takmer zbytočné ho predstavovať. Internet zaplavil nespočetný počet virálnych videí a článkov, ktoré tomuto produktu venujú pozornosť.

Na nasledujúcom grafe môžete vidieť raketový nástup v objeme vyhľadávania slovného spojenia “fidget spinner” na Slovensku za mesiac apríl.

Niet divu, že po tomto produkte začínajú pozerať aj reklamné agentúry. Reklamná agentúra CreoCom už stihla vypustiť na svetlo sveta webstránku www.spinner-fidget.sk, na ktorej ponúka možnosť potlače fidget spinnerov v minimálnom odbere 300 kusov.  Svojim klientom vieme niektoré typy spinnerov personalizovať úplne na mieru, prispôsobiť farebnosť, typ potlače. Zaujať by mohli aj fidget spinnery s led podsvietením,” uviedol majiteľ CreoCom-u Martin Bušo. Informáciu zverejnila agentúra aj vo svojom eshope, kde v krátkosti predstavila jednotlivé typy fidget spinnerov, ktoré sa nachádzajú v jej ponuke.

Svoje miesto si našiel najmä u detí, teenagerov, ale takisto aj u mnohých zamestnancov. „U nás v kancelárii má fidget spinner každý,” hovorí jeden zo zamestnancov a dodáva „vždy, keď príde za mnou šéf, tak si ho na chvíľu požičia a odreaguje sa. Zaujal hlavne mužskú časť kancelárie. Mňa osobne tento darček veľmi potešil.”

Odhady, predpoklady a predpovede predajnosti sme z Martina nedokázali vydolovať a zostali pod rúškom tajomnosti.  Úspešnosť predaja tohto produktu na Slovensku preverí až čas. Časom sa môžeme pozrieť na reálne čísla a porovnáme si ich s našimi analýzami,“ uzavrel rozhovor  majiteľ CreoCom-u Martin Bušo.

(Zdroj: Marek Loduha; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*