Exkluzívna starostlivosť o pleť

Bratislava, Admin – Novinka My Secret Gold Diamond & Energy Elixir, českej kozmetickej značky For Life & Madaga, je exkluzívny zamatový prípravok s unikátnymi účinnými látkami.

Exkluzívna novinka obsahuje prášok z pravého prírodného diamantu a 24-karátového zlata, koloidné zlato, kyselinu hyaluronovú druhej generácie, rastlinné kmeňové bunky, výťažok z hlbokomorskej riasy, vitamíny C a E a tiež BIO sacharid, bambucké maslo a medilan.

Prípravok je určený pre každý druh pleti, ktorej zabezpečuje dokonalý anti-age efekt, pomáha predchádzať rýchlemu starnutiu pleti a bojovať proti civilizačným chorobám. Zvládne zároveň dodať pleti jasný a prežiarený vzhľad s nádychom zamatu a vyhladiť vrásky. Ideálny je tiež ako ochrana pred nepriaznivými vplyvmi prostredia. Pleti poskytuje výživu, hydratáciu a obnovuje jej prirodzenú mikroflóru. Ideálna je jeho aplikácia ráno a večer na vyčistenú pleť, stačí prípravok naniesť do línie vrások alebo jemne vmasírovať do pleti. Odporúča sa používať spolu s krémom rovnakého zloženia.

Doprajte svojej pleti to najlepšie a rozmaznávajte ju zlatom a diamantmi. Poďakuje sa žiarivosťou a prirodzenou krásou.

Kúpite na www.forlifemadaga.com

(Zdroj: KM; Pripravila: red.)

 

1 Komentár Exkluzívna starostlivosť o pleť

  1. da sa to kupit aj niekde inde? Ake produkty z tejto rady sa vyrabaju a su dostupne?

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*