Ešte nemáte svoje smart hodinky? Presvedčíme vás, že je to výborný spoločník nielen pri športovaní

BRATISLAVA/ADMIN – Mnohým ľuďom sa ešte stále zdá kúpa šikovných hodiniek zbytočná. Niektorí si myslia, že by ich nevyužívali, iní zasa hľadajú dôvody v slabej výdrži a potrebe nabíjania. Technológie sa však neustále vyvíjajú a tak je to aj pri smart hodinkách. Viete, že kvalitné hodinky vám vydržia bez nabitia aj 7 dní? Presvedčíme vás, že tohto moderného spoločníka jednoducho musíte mať.

Sú to viac ako hodinky

Bežným dôvodom, prečo si kupujeme hodinky je, aby sme vedeli, koľko je hodín alebo preto, že ide o doplnok, ktorým doladíte outfit. Smart hodinky však ponúkajú omnoho viac, ako len ukazovanie času. Krokomer, zdvihnutie hovoru, či odpísanie na správu. To vám bežné hodinky neponúknu. Čítajte ďalej, čo všetko vám vedia ponúknuť.

Dokonalý spoločník na cestovanie

Kúpou smart hodiniek máte navigáciu priamo na ruke. Hlasová navigácia je samozrejmosťou a niektoré hodinky dokonca vysielajú jemné vibrácie pred tým, ako je potrebné odbočiť.

Pomôžu vám nájsť váš stratený telefón

Nie je nič horšie, ako ponáhľať sa na stretnutie a pritom hľadať telefón. Funkcia „nájdi telefón“ vás spojí s telefónom, ktorý začne zvoniť. O pár sekúnd máte svoj telefón opäť v ruke a môžete vyraziť na stretnutie.

Fitness tréner vždy poruke

Jednou z hlavných funkcií smart hodiniek je ich využitie pri športe. S týmito hodinkami budete mať spálené kalórie, odbehnuté kilometre, ale aj váš spánok pod kontrolou. Niektoré hodinky si dokonca nemusíte dávať z ruky dolu ani pri plávaní vďaka ich vodotesnosti.

Jednoduché zdvihnutie hovoru aj odpísanie na správu

Telefón vám vyzváňa v taške, ale vy ho nemôžete zdvihnúť? So smart hodinkami sa vám to nemôže stať. Hovor zdvihnete na hodinkách a môžete aj odpísať na správu. Samozrejme, hodinky vám telefón  úplne nenahradia, ale niektoré funkcie nahradia plnohodnotne.

Presvedčili sme vás?

Ak sme vás presvedčili a vy už plánujete, ktoré budú pre vás ideálne, choďte na Mobilonline.sk. Tu nájdete široký výber značiek, typov a aj príslušenstva k hodinkám.

(Zdroj: ML; Foto: Andrey_Popov / Shutterstock.com; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*