Escape do Amade Château

Admin, 27.10.2012 - Miesto, kde môžete uniknúť do iného sveta z dennej reality a stresu je len 50 km od Bratislavy. Miesto, kde nájdete  privátny prístup a splnenie snov. Tento rok ubehli 2 roky od otvorenia zrekonštruovaného kaštieľa šľachtického rodu Amadeovcov.

Aj  v časoch kedy  Amadeovcov  navštevovala Mária Terézia a Matej Bel tu písal svoju tvorbu vládla v kaštieli atmosféra spoločenského života s puncom relaxu a pohody, dobrého jedla a zážitkov všetkého druhu tak ako je tomu aj dnes.
Hotel v svojej dnešnej podobe rozkvitol do krásy. V modernej časti pristavaného wellness sa okrem autentických najobľúbenejších tureckých Hammam procedúr postarajú o Vaše telo aj dušu.
Okrem svadieb je Amade vyhľadávaným miestom pre rodinné pobyty,  relax  pobyty,  rodinné oslavy a výročia a tiež pre iné významné rodinné či firemné príležitosti.
Za krátky čas  si hotel vybudoval svoju stálu  klientelu. V rámci klubu  môžete navštevovať wellness&spa neobmedzene počas celého roka a počas eventov kluboví členovia majú ubytovanie v hoteli grátis.

Originálny pravý turecký Hammam
Od otvorenia sa najväčšej obľube teší práve turecký Hammam, vďaka  autenticite tejto 120 minútovej procedúry, ktorú vykonáva profesionálne školený personál.
Navštíviť Amade Chateau a nevyskúšať Hammam by bol hriech, turecká  masáž – očistný kúpeľ  trvá celé dve hodiny a je mimoriadne  blahodarný. Najskôr Vás usadíme do  vírivky, kde sa s nádhernou kopulou  nad hlavou môže telo pripraviť na masáž. Nasleduje mokrá sauna v ktorej horí sviečka   a potom už masér prichádza a všetko je pripravené na očistnú masáž.  Masér Vás uloží na vyhrievaný mramor  a špeciálnymi  peelingovými rukavicami  nasucho celú pol hodinu masíruje pokožku celého tela .   Po tejto masáži sa horná vrstva pleti odstráni, póry sa otvoria a Vaše telo je pripravené na mydlovú masáž, počas ktorej sa potápate v mydlovej pene. Po krátkom odpočinku nasleduje celotelová relaxačná masáž. Procedúru ukončíte odpočinkom pri šálke relaxačného čaju alebo tureckých sladkostiach  a z Hammamu sa do každodenného života vrátite nabití energiou, s regenerovaným telom a pocitom očisty nielen tela, ale aj duše.

Gastronomické balady Istvána Volentera
Amade pravidelne ožíva symbiózou unikátnych chutí. Nový vietor priniesol do hotela medzinárodne uznávaný šéfkuchár hotela István Volenter. Uprednostňuje gastronómiu z prírodných produktov  a sezónnych surovín z okolitých regionálnych fariem a sadov. István  je pravý gastronomický „básnik“, ak raz ochutnáte jeho kulinárske balady, určite sa stanete jeho verným „poslucháčom“ a budete sa tešiť na ďalšie kreatívne  výtvory.
Logo, Hotel Amade Chateau , Info@hotelamade.sk, +421 31 5903800

Tipy na Vianočný darček   
Do 22.12.2012 si môžete  zakúpiť darčekové poukážky s platnosťou 12 mesiacov.

– 120 min Originálny pravý turecký Hammam za špeciálnu cenu 150 eur pre dve osoby
– 3-chodová gastronomická balada medailového  šéfkuchára Istvána Volentera za 60 eur/ 2 osoby
– Celodenný vstup do wellness&spa pre 2 osoby za špeciálnu cenu 80 eur
Pre vystavenie darčekového poukazu pod heslom „GOODWILL“  kontaktujte recepciu hotela na tel.č. 031/5903800, alebo e-mailom na info@hotelamade.sk.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*