Doprajte si dávku poriadneho adrenalínu

BRATISLAVA/ADMIN – Mnoho ľudí z času na čas potrebuje do svojho života nahnať poriadnu dávku adrenalínu, aby získali nové vzrušenie. Pokiaľ aj vy patríte medzi týchto ľudí, naše tipy na adrenalínové zážitky vám môžu prísť vhod.

Zážitky, ktoré dokážu vprúdiť adrenalín do krvi, sú u mnohých ľudí veľmi populárne a dokonca častokrát aj vyhľadávané. Práve vďaka týmto situáciám si mnoho ľudí totiž pripomína to, že život je len jeden a chcú si užiť každý jeden deň naplno. O akých zážitkoch navodzujúcich tento stav je reč? To vám prezradíme v dnešnom článku.

Skok padákom

Jedným z najpopulárnejších adrenalínových zážitkov, ktorý je prekvapivo dostupný aj začiatočníkom, je skok padákom.

Takýto zoskok môže byť pre vás skvelou vstupnou bránou do sveta adrenalínových zážitkov, keďže ho môžete absolvovať buď ako tandemový zoskok padákom v sprievode skúseného inštruktora, alebo po niekoľko hodinovom kurze aj ako samostatný skok.

Staňte sa pilotom

Po zážitku so zoskokom s padákom sa mnoho ľudí do lietania a atmosféry v oblakoch zamiluje natoľko, že sa rozhodnúť stať sa pilotom.

Samotné pilotovanie lietadla však nie je rozhodne nič jednoduché a pokiaľ by ste sa mu chceli venovať profesionálne, čaká vás niekoľko mesačná séria skúšok, tréningov a letov.

Pilotovať lietadlo sa však dá vyskúšať aj o čosi jednoduchšie. Dnes na Slovensku totiž existuje hneď niekoľko firiem, ktoré túto možnosť ponúkajú vo forme zážitku.

Celé pilotovanie prebieha pod dohľadom skúseného inštruktora a okrem pocitu ovládať lietajúci stroj, si taktiež vyskúšate komunikáciu s riadiacou vežou.

Vystúpte zo zóny komfortu

Oba zážitky, ktoré sme vám dnes priblížili, budú jednoznačne vystúpením z vašej komfortnej zóny. Ako však už dobre vieme práve za ňou sa dejú veci, po ktorých túžime celý život, a na ktoré budeme vždy spomínať.

(Zdroj: ML; Foto: Parilov / Shutterstock.com)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*