Doplnky, ktoré by nemali chýbať v žiadnej domácnosti

BRATISLAVA/ADMIN – Zariaďujete bývanie, alebo len chcete trochu osviežiť interiér? Potom by vám určite nemali chýbať doplnky, ktoré celý štýl dotvoria a dotiahnu k dokonalosti. Hodiny, zrkadlo, pekné taniere alebo nápadité hrnčeky. Čo by vám nemalo v domácnosti chýbať?

Doplnky sú akousi poslednou bodkou za dokonalým interiérom. V žiadnom dome alebo byte by preto určite nemali chýbať nápadité a originálne kúsky, ktoré nielenže dotvoria atmosféru domova, ale celému priestoru dodajú šmrnc.

Aby ste vedeli, koľko je hodín

Hodiny na stenu sú nielen praktickým, ale dnes najmä dizajnovým kúskom, ktorý by rozhodne nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Originálny kúsok nájdete napríklad v bazároch, na blších trhoch, starožitníctve. Modernejší ráz zase u mladých dizajnérov. Aj na Slovensku máme množstvo šikovných ľudí, ktorí budú radi za vašu podporu. Nech už si ale vyberiete hodiny kdekoľvek a akékoľvek, budú hrať prím na stene u jedálenského stola, v obývačke aj v pracovni.

Vyberte si aj vy svoje nástenné hodiny na Heureka.sk. Stovky produktov prehľadne zoradených podľa ceny či obľúbenosti a k tomu aj recenzie od overených používateľov, ktoré vám s výberom pomôžu.

Zrkadlo, zrkadlo, kto je najkrajší?

Tak ako hodiny, aj medzi zrkadlami nájdete naozaj originálne kúsky. Zrkadlo pritom nemusí byť veľké, stačí aj menšie, napríklad okrúhle v tvare slnka. Doplnok v podobe zrkadla je skvelé umiestniť nielen do predsiene alebo na chodbu, ale aj do obývačky. V malých priestoroch sú navyše zrkadlá viac než žiadané, keďže ho opticky zväčšujú.

Zaborte prsty do mäkkej látky

Kusové koberce dnes vyhrávajú nad tými metrovými. Obľúbené sú tie s vysokým chlpom, ktoré sú mäkučké a chodiť po nich je, ako chodiť po obláčiku. Menší koberček môžete dať aj na každú stranu postele, aby ste ráno nemuseli stúpiť na studenú podlahu. V obývačke sa zase bude vynímať väčší s nápaditým vzorom.

Cíťte sa na gauči ako v perinke

V obývačke by vám na pohovke nemali chýbať dekoratívne vankúše. Chlpaté, vzorované, jednofarebné. Na výber ich máte neúrekom. Kúpte si pokojne aj vankúšik bez obliečky. Tie nakúpte zvlášť a obmieňať ich môžete podľa sezóny. Vďaka tomu získate hneď niekoľko doplnkov v jednom a nemusíte vždy kupovať nové vankúše. K vankúšom pridajte aj mäkkú deku, aby ste sa večer pri telke mali do čoho zabaliť.

(WP)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*