Dokonale hladká pokožka s prírodnou kozmetikou Jannine

Bratislava, Admin – Holiace strojčeky, pinzety, žiletky či voskové pásy. Poznáte ten neustály proces, ktorým musíme prejsť, aby sme dosiahli hladkú pokožku bez chĺpkov. Ako si ju však udržať čo najdlhšie, ideálne navždy? Riešenie prichádza v podobe prírodného oleja na odstránenie chĺpkov Jannine, ktorý vám pomôže zbaviť sa nechcených chĺpkov.

Každá moderná žena túži po dokonale hladkej pokožke a častokrát sme preto ochotné podstúpiť rôzne techniky odstraňovania chĺpkov. Podľa efektu trvania hovoríme o depilácii alebo epilácii. Depilácia je rýchly, ale len dočasný spôsob odstránenia chĺpkov. Nevýhodou je, že chĺpky stmavnú, zhrubnú a častou depiláciou si môžeme poškodiť vrchnú časť pokožky v podobe drobných raniek, či rôznych alergických reakcií. Epiláciou rozumieme použitie epilačných strojčekov, voskov, cukrovej pasty, elektrickej ihly alebo laseru. Naopak epilácia odstráni chĺpky aj s korienkom, vďaka čomu má dlhší efekt hladkej pokožky, ale trvalé odstránenie nezaručí.

Olej na odstránenie chĺpkov Jannine

Tajomstvo oleja Janinne
Ktorá z nás netúži mať hladké nohy po celý rok? Zbavte sa nechcených chĺpkov raz a navždy. Jannine je 100 % prírodný olej na odstránenie chĺpkov, zložený z olivového oleja a bylinky mačací pazúr (vilcacora). Olivový olej je považovaný za jeden z najvýživnejších olejov na svete. Obsahuje približne 73 % mononenasýtených mastných kyselín, z čoho veľkú časť tvorí kyselina olejová, ktorá má veľa preukázaných priaznivých účinkov na zdravie. Vďaka vysokému obsahu vitamínu E sa používa aj ako prírodná kozmetika. Bylinka mačací pazúr je zaujímavým objektom viacerých štúdií, ktoré potvrdili jej pozitívne účinky na zdravie, vrátane protirakovinových vlastností.

Olej Jannine sa aplikuje hneď po epilácii, keď dochádza k odstráneniu chĺpka aj s korienkom. Nepôsobí však pri mechanicky nenarušenom vlasovom folikule, ako to býva napríklad pri laseroch. Preto je vhodným doplnkom epilácie, po ktorej nastáva opätovný rast chĺpkov a o ich odstránenie sa postará pravidelným pôsobením prírodných zložiek. Olej Jannine oslabuje korienky ochlpenia, čo sa prejavuje zjemňovaním nového vyrastajúceho chĺpka. Opakovaným používaním sa korienok natoľko oslabí, že chĺpok odumrie. Čas potrebný na úplne odstránenie chĺpkov je individuálny a závisí od ich miesta, farby ako aj hrúbky chĺpku. Najrýchlejší účinok má pri chĺpkoch, ktoré ešte neboli holené žiletkou. Úplne odstránenie nastane po 1 až 1,5 roku pravidelného používania, avšak prípadné holenie môže efekt oslabovania chĺpkov znížiť. Olej je vhodný na vybrané časti tváre, ruky, nohy a podpazušie. Jeho účinky je najrýchlejšie vidieť pri používaní po epilácii nad hornou perou tváre alebo na chĺpkoch na brade.

Jannine olej na odstránenie chĺpkov si môžete objednať cez e-shop na www.jannine.sk alebo vo vybraných predajniach na Slovensku. Jannine bol testovaný Slovenskou zdravotníckou univerzitou a spĺňa všetky kritéria stanovené legislatívou Európskej únie.

Jannine je značka slovenskej prírodnej kozmetiky. Produkty boli vyvinuté na základe vlastných skúseností zakladateľky Jany Senkovej a sú výsledkom dlhoročného bádania po prírodných a zdraviu prospešných spôsoboch riešenia estetických problémov. Okrem oleja na odstránenie chĺpkov nájdete v portfóliu produktov aj anticelulitídový olej a olej na hydratáciu a revitalizáciu.

(Zdroj: Zuzana Hambáleková, NEUROPEA, Pripravila: Valéria Nagyová)

11 Komentáre Dokonale hladká pokožka s prírodnou kozmetikou Jannine

 1. Soňa Janičová // 7. septembra 2020 at 7:34 // Odpovedať

  Dobrý deň už niekoľko rokov používam Janine olej na odstranenie chlpkov. Nikde ho neviem kúpiť. A ani webová adresa neexistuje. Neviete kde si ho môžem kúpiť?

 2. Kde môžem kúpiť olej na trvalé odstránenie chĺpkov Jannine ? Poraďte mi prosím. Ďakujem.

 3. Dobrý deň,mám presne takú istú otázku,kde kúpiť olej Janine.dakujem

 4. chcela by som Jannine olej poslat na adresu Bernolakova 223/1 02901 Namestovo Slovensko mam ho odskusany na meno Maria Asefova 100mlx2ks

 5. Dobrý deň
  chcela by som Jannine olej poslať na adresu Fejova 10 , Košice , Slovensko mam ho odskúšaný na meno Gabriela Tóthová 100mlx2ks

 6. Dobry den, som velmi spokojna s olejom na odstranenie chlpkov, mohli by ste mi poslat 2 ks

 7. Poprosim olej Janine na odstranenie chlpkou

 8. Dobrý deň chcela by som zakúpiť olej Janine.

 9. Dobrý deň chcela by som si objednať olej Janine.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*