Dokonale chránená pokožka nielen pri vode!

Bratislava, Admin – Prípravky na opaľovanie sú pre väčšinu z nás neodmysliteľnou súčasťou výbavy na letnú dovolenku a pobyt pri vode. Nesmieme však zabúdať, že odhalená pokožka je vystavená slnečným lúčom aj počas bežných dní.

Dokonalá slnečná ochrana pre zdravie a krásu vašej pokožky

Správnym výberom slnečnej kozmetiky nielen ochránite svoju pokožku pred poškodením, ale zároveň jej zaistíte dostatok výživných látok a krásne, dlhotrvajúce opálenie. Rad Dermacol SUN obsahuje spolu 15 produktov určených na ochranu počas opaľovania aj prípravky starajúce sa o pokožku po slnení. V širokej ponuke si môžete vybrať podľa vášho fototypu a typu pokožky. Dermacol nezabúda ani na váš komfort a špeciálne potreby, preto v rade SUN nechýbajú veľké rodinné balenia, produkty určené na ošetrenie pier a tváre, ako aj špeciálna starostlivosť o telo pred i po slnení.

Tri novinky v rade Dermacol SUN

5477_SUN Voděodolné mléko na opalování pro děti SPF 50_8590031099972 Vodoodolné mlieko na opaľovanie pre deti SPF 50 – WATER RESISTANT SUN MILK FOR KIDS SPF 50Vysoko vodoodolné mlieko na opaľovanie poskytuje jemnej detskej pokožke účinnú a spoľahlivú ochranu pred UVA a UVB žiarením. Zvláčňuje, hydratuje, regeneruje a chráni pokožku pred spálením a poškodením. Posilňuje prirodzenú ochrannú bariéru a proteínové väzby medzi bunkami kože, vďaka čomu ju zjemňuje a zvyšuje jej schopnosť zadržiavať vlhkosť. D-panthenol a Allantoín upokojujú pokožku, zabraňujú jej podráždeniu a podporujú regeneráciu.
5479_AFTER SUN Tělové mléko do sprchy_8590031100012

Telové mlieko po opaľovaní do sprchy – AFTER SUN SHOWER MILK

Poskytuje pokožke okamžitú úľavu a upokojenie. Znižuje zápal pri povrchovom zranení pokožky, zlepšuje prejavy infekcie, chráni proti oxidačným účinkom. Zároveň viaže a zadržiava vodu v pokožke, zlepšuje funkciu kožných bariér a prispieva k ochladeniu a regenerácii pokožky. Telové mlieko po opaľovaní do sprchy obsahuje extrakt z uhorky pre okamžitú úľavu a upokojenie vašej pokožky. Prispieva k ochladeniu pokožky, regenerácii a zmierneniu podráždenia. Obsahuje vitamíny a minerálne látky.

Použitie: Po použití Sprchovacieho gélu Dermacol SUN naneste telové mlieko a opláchnite. Následne nie je nutné použiť telové mlieko.

5479_AFTER SUN Tělové mléko do sprchy_8590031100012

Regeneračný a hydratačný balzam po opaľovaní – AFTER SUN REGENERATING & HYDRATING BALM

Pokožku okamžite upokojí, intenzívne hydratuje, regeneruje a chráni jej mladistvý vzhľad. Pôsobí proti jej vysušovaniu, navracia pružnosť a hebkosť. Obsahuje vitamín E, beta-karotén, D-panthenol, mandľový olej a glycerín.

 

Veľké balenie je ideálnym riešením na rodinnú dovolenku. 

(Zdroj: Zuzana Šimová, Arthur media; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*