Do fitka s telovou kozmetikou Dermacol Enja

Bratislava, Admin – Staráte sa pravidelne o svoju kondíciu a štíhlu líniu cvičením? Nezabúdajte ani na pokožku. Používaním správnych prípravkov jej nielenže pomôžete dostať sa do formy, ale zároveň jej poskytnete potrebnú starostlivosť, ktorú po športe potrebuje.

Sprcha je základ

Počas cvičenia sa póry rozširujú, aby sa z tela mohol lepšie uvoľňovať ochladzujúci pot aj vylučované toxíny. Sprcha po tréningu je preto nevyhnutnosťou predovšetkým zo zdravotného hľadiska.  Ak chcete zintenzívniť jej osviežujúci efekt, vyskúšajte unikátnu kombináciu stimulujúceho ženšenu a chladivého mentolu obsiahnutú v spevňujúcom sprchovacom géle Enja od značky Dermacol.  Obe zložky zároveň podporujú metabolizmus pokožky, hydratujú ju a zvyšujú jej jej pružnosť a pevnosť. Prenikavá vôňa zázvoru má povzbudzujúce účinky.

Spevňujúci sprchovací gél, Dermacol, 250 ml / 3,79 eur

Najlepšie hneď po tréningu

Základom úspechu pri používaní kozmetických prípravkov určených na spevnenie či zoštíhlenie je pravidelnosť. Ak chcete dosiahnuť maximálny efekt, aplikujte ich hneď po cvičení. Počas tréningu sa totiž výrazne prekrvujú horné vrstvy kože a dobre prekrvená pokožka najlepšie absorbuje účinné látky. Tesne po cvičení si však nerobte peeling, mohli by ste si spôsobiť nepríjemné podráždenie. Na osprchovanú pokožku radšej naneste spevňujúci telový balzam s hĺbkovým účinkom z radu Enja.  Účinné spojenie koenzýmu Q10, kreatínu a výťažku z jadierok hrozna chráni a posilňuje kolagénové a elastínové vlákna, redukuje prejavy pomarančovej kože a spomaľuje starnutie. Aktívne hydratačné látky dodávajú telu hodvábnu jemnosť a vláčnosť.

Spevňujúci telový balzam, Dermacol, 250 ml / 6,49 eur  a 400 ml / 9,59 eur

Ak vás, podobne ako približne 90% žien, trápi celulitída, pomôže sérum s vysoko účinným liporedukčným systémom ProvislimTM, kofeínom a rastlinnými extraktami.  Účinné látky sa v prekrvenej pokožke vstrebávajú  rýchlejšie a aktívne pôsobia na tukové bunky. Štartujú odbúravanie tukov, zabraňujú ich ďalšiemu ukladaniu a podporujú zoštíhľujúci účinok. Navyše, gél aktivuje mikrocirkuláciu v pokožke a odvádza zadržiavanú vodu.

Spevňujúce sérum proti celulitíde,  Dermacol, 75 ml / 10,39 eur

Dvojnásobne užitočná masáž

Masáž po cviční padne vždy vhod. Ak teda chcete pomôcť unaveným svalom dobrou masážou, vyberte si olej, ktorý zároveň prospeje aj pokožke. Telový olej proti celulitíde a striám z radu Dermacol Enja  obsahuje vyváženú kombináciu vysoko účinných prírodných olejov, vďaka ktorej viditeľne vyhladzuje celulitídu, zlepšuje vzhľad strií a obmedzuje ich vznik. Pravidelná masáž zlepšuje krvný a lymfatický obeh, urýchľuje odvodnenie a oživuje unavenú pokožku.

Telový olej proti celulitíde a striám, Dermacol, 100 ml / 7,69 eur

O rade Enja Body Love Program

Telová kozmetika Dermacol Enja bola na trh uvedená v roku 1995. Rad Enja Body Love Program súčasnosti obsahuje až  11rôznych produktov, ktoré sú  zamerané na zoštíhlenie postavy a spevnenie pokožky, pričom  efektívne riešia všetky nedokonalosti, akými sú strie a celulitída,. Mottom celého radu je slogan „MILUJTE SVOJE TELO“. Pri pravidelnom používaní produktov Enja Body Love Program môžete za 28 dní zmenšiť objem pásu o 3,1 cm či o jednu konfekčnú veľkosť.

(Zdroj: Zuzana Šimová, Arthur media; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*