Dizajnové vane G.K.I. aj na Slovensku

Bratislava, Admin – G.K.I., rakúsky výrobca akrylátových vaní a vaničiek a hydromasážnych systémov, vstúpil na slovenský trh. Kvalitný sortiment rakúskej spoločnosti spĺňa požiadavky najnáročnejších zákazníkov, a to ako z hľadiska kvality, tak aj hygieny a dizajnu. „Sortiment G.K.I. vrátane vysoko dizajnových kúskov je novou ponukou exkluzívne v sieti štúdií KÚPEĽNE Ptáček,“ hovorí Ing. Ivana Nová, špecialistka značky.

Firma s dvadsaťpäťročnou tradíciou kladie veľký dôraz na prvotriedny materiál, celý sortiment značky je vyrobený z vysoko kvalitného akrylátu, vystuženého dvojitou vrstvou sklolaminátových vlákien. „Tento špeciálny materiál nazývaný NACRYLplus® je šetrný k životnému prostrediu a taktiež vysoko hygienický – povrch bráni vzniku nečistôt, vodného kameňa a uchyteniu ďalších cudzích častíc. Zároveň sa veľmi jednoducho čistí,“ vysvetľuje zástupkyňa štúdií KÚPEĽNE Ptáček a dodáva, že povrchová úprava je taktiež odolnejšia proti poškriabaniu povrchu a že vďaka týmto faktorom si obľúbili výrobky G.K.I. nielen súkromí zákazníci, ale aj hotelové reťazce.

GKI_WannenProspekt_1000x800px zm

Od roku 1990 majú vane tejto spoločnosti v obľube zákazníci po celom svete. Séria UNO a MEMO boli v roku 2008 dokonca ocenené cenou IF Product Desing Award, v roku 2013 potom rovnakú cenu získala aj séria Fox. „V roku 2009 boli výrobky G.K.I. nominované aj na prestížnu nemeckú cenu za dizajn,“ upozorňuje Ing. Nová, ktorá predstavuje UNO, jednu z ocenených sérií.

Sériou UNO ukazuje spoločnosť nové normy dizajnu – do popredia vstupuje minimalizmus a architektonická jednoduchosť. Čisté línie sú podčiarknuté ladnými krivkami a vnútorný priestor vaní nabáda k dlhému relaxačnému kúpeľu. „Vane zo série UNO sú naviac prispôsobené tak, aby boli vhodné aj do malého interiéru, ale napriek tomu poskytujú komfort plnohodnotného relaxačného kúpeľa a pohodlného sprchovania. Najmenší vyrábaný rozmer 1 700 x 750 mm spĺňa tieto podmienky dokonale,“ uvádza špecialistka KÚPEĽNE Ptáček a vysvetľuje, že séria UNO ponúka mimo tradičných aj samostatne stojace vane, rohové vane aj sprchové vaničky.

GKI_image1_1000x800 zm

„Spoločnosť G.K.I. má slovenským zákazníkom čo ponúknuť a z ich rozsiahleho sortimentu si vyberie každý, či už náročný zákazník, ktorý chce vysoko dizajnový kúsok s masážnym systémom, tak i človek, ktorý potrebuje funkčnú vaňu z odolného kvalitného materiálu. Výrobky v sériách sú naviac vyrábané tak, aby boli vhodné do každej kúpeľne, či už do priestornej alebo skromnej, do moderného i tradičného interiéru,“ uzatvára Ing. Nová.

Vane a vaničky a hydromasážne systémy G.K.I. dostanete exkluzívne v sieti štúdií KÚPEĽNE Ptáček.

(Zdroj: kmik, Pripravila: Valéria Nagyová)

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*