Dermacol Time Coat- skutočný architekt pleti

Bratislava, Admin – Vrásky sú prirodzeným prejavom pleti v súvislosti s pribúdajúcim vekom. K ich vzniku dochádza v dôsledku starnutia pokožky, ktorá stráca pevnosť a pružnosť. Otočme chod ručičiek biologických hodín a vráťme čas pleťových buniek o 15 rokov späť! Vývojové laboratóriá Dermacol prinášajú nový rad starostlivosti o pleť proti vráskam s intenzívne zdokonaľujúcim a omladzujúcim účinkom a rozjasňujúcimi optickými pigmentmi. Už za 14 dní pocítite rozdiel a ostatní ho uvidia.

Jedinečná kombinácia účinných látok Time CodeTM, RonaFlair® Flawless a sférickej kyseliny hyalurónovej spomaľuje proces starnutia pleti, vypína ju, zvyšuje jej pružnosť a pevnosť, zabraňuje tvorbe nových vrások, okamžite ju zdokonalí a rozjasní. Navracia pleti mladistvý vzhľad už za 14 dní.

Pretože starnutie pleti je spôsobené takmer výlučne stresom, bola vyvinutá účinná látka pôsobiaca proti zápalu a stresu. Látka Time CodeTM sa prirodzene vyskytuje v pokožke a v mozgu. V odporúčanom dávkovaní Time CodeTM odporuje zákonom gravitácie, vytvára kolagénovú sieť a bunky väzivového tkaniva sú za prítomnosti látky Time CodeTM o 15 rokov mladšie. Dokonalý vzhľad za veľmi krátky čas!

Dermacol logo Time Coat

Time CodeTM
o 39 % znižuje starnutie spôsobené zápalovými procesmi v pokožke
o 100 % znižuje aktivitu enzýmu, ktorý spôsobuje poškodenie kolagénu
o 21 % zvyšuje tvorbu proteínov, ktoré spevňujú pleť
o 18 % zlepšuje stav drobných ciev v pokožke

Látka RonaFlair® Flawless obsiahnutá v dennom a nočnom kréme Time Coat, ktorá bola vyvinutá s ohľadom na nároky dnešnej doby, odstraňuje vrásky a nedokonalosti. Okamžite ich vyhladí a dodá pleti komfort počas celého dňa.
Sférická kyselina hyalurónová je prirodzenou súčasťou pleti. V pokožke rýchlo viaže vodu a rozpína sa, vypĺňa tak priestor a zabraňuje strate vody z pleti. Je efektívnou a bezpečnou alternatívou hyalurónových injekcií.
Silný antioxidant koenzým Q10 obsiahnutý v očnom kréme zamedzuje vzniku voľných radikálov a chráni pred poškodením pleti UV žiarením, preniká do hlbších vrstiev pleti, kde neutralizuje voľné radikály, stimuluje tvorbu kolagénu a zamedzuje vzniku vrások a predčasnému starnutiu pokožky.
Ďalšími látkami sú Stimulex a Kalpariane®. Stimulex je špeciálna kombinácia vosku jačmeňa siateho, arganového oleja a bambuckého masla. Posilňuje bariérovú funkciu kože, chráni pred dehydratáciou a zmierňuje symptómy veľmi suchej a podráždenej pleti. Extrakt z hnedej morskej riasy Kalpariane® chráni pokožku proti voľným radikálom a predčasnému starnutiu. Pôsobí preventívne proti jej ochabovaniu.

DERMACOL TIME COAT_kompozicia zm

TIME COAT INTENSE PERFECTOR DAY CREAM
Intenzívne zdokonaľujúci denný krém SPF 20
50 ml / 14,19 eur
Použitie: Naneste ráno na dokonale očistenú pleť. Aplikujte krúživými pohybmi smerom od vnútornej k vonkajšej časti tváre.

TIME COAT INTENSE PERFECTOR NIGHT CREAM
Intenzívne zdokonaľujúci nočný krém
50 ml / 14,19 eur
Použitie: Naneste večer na dokonale očistenú pleť. Aplikujte krúživými pohybmi smerom od vnútornej k vonkajšej časti tváre.

TIME COAT INTENSE PERFECTOR EYE&LIP
Intenzívne zdokonaľujúci krém na oči a pery
15 ml / 10,39 eur
Použitie: Aplikujte ráno a večer v okolí očí a pier, jemne vklepte, až kým sa krém nevstrebe.

TIME INTENSE PERFECTOR MASK
Intenzívne zdokonaľujúca pleťová maska
2 x 8 ml / 2,69 eur
Použitie: Nanášajte dostatočnú vrstvu na tvár, krk a dekolt. Vyhnite sa kontaktu so sliznicou oka, nechajte pôsobiť 15 až 20 minút a potom masku zotrite navlhčeným vatovým tampónom.

TIP DERMACOL: Pre dosiahnutie ešte intenzívnejšieho účinku nechajte masku pôsobiť počas celej noci.

(Zdroj: Kamila Adamkovičová, Arthurmedia, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*