Dermacol Hľuzovkový hydratačný make-up SPF 15

Bratislava, Admin – Aká je vaša predstava o dokonalom make-upe? Mal by splynúť s odtieňom pleti, ochrániť ju, podčiarknuť jej prirodzenosť, sviežosť, pôvab a prekryť nedostatky? Prispôsobiť sa vzhľadu pleti a dokonale k nej priľnúť tak, že o pár sekúnd naň zabudnete? To všetko dokáže nový Hľuzovkový hydratačný make-up SPF 15. Vaša druhá pleť – vaše druhé ja.

DERMACOL_kompozicia_hluzovkovy_hydratacny_make_up zm

Kráľovná hľuzoviek
Hľuzovka biela (Tuber Magnatum) je najvzácnejší a najcennejší druh hľuzoviek, je kráľovnou všetkých hľuzoviek a symbolom bohatstva. Pochádza z oblasti Langhe a Montferrat z regiónu Piemont v severnom Taliansku. Nájdete ju aj v Umbrii a Toskánsku. Charakterizuje ju okrovo žltý, zamatový povrch, vo vnútri s bielym mramorovaním. Má veľmi intenzívnu vôňu a výraznú chuť.

DERMACOL_hluzovkovy_hydratacny_make_up_odtien      DERMACOL_hluzovkovy_hydratacny_make_up

Extrakt z bielej hľuzovky:
• dodáva pleti výživu a upokojuje pleť,
• aktívne zlepšuje hydratáciu pleti a zabraňuje strate vlhkosti,
• revitalizuje pleť a stimuluje jej prirodzený proces obnovy,
• je bohatý na minerály (železo, horčík a draslík) a vitamíny (vzácny vitamín K, D, vitamíny B komplexu – vitamín B3 tvorí základ v bunkovom metabolizme a pri obnove molekuly DNA, vitamín B6 zamedzuje vzniku pigmentových škvŕn a upokojuje suchú a podráždenú pokožku, vitamín B12 je nevyhnutný pre udrženie zdravej pokožky, podporuje opravné procesy DNA, jeho nedostatok môže spôsobiť hyperpigmentáciu).
Hľuzovkový hydratačný make-up SPF 15

Gabriela Soukalová, olympijská medailistka v biatlone, našla recept na prirodzenú a bezchybnú pleť: „Celý deň o ňom neviem, ako by som ani žiadny nemala, ale je tam. Hľuzovkový make-up je moja druhá pleť.”

Ľahká krémová textúra so stredným krytím okamžite splynie s pleťou, zjednotí ju a oživí jej farbu. Vytvorí „nahý“, absolútne prirodzený a bezchybný vzhľad, zakryje nedostatky, vrásky či linky. Počas celého dňa bude pleť svieža, rozjasnená a jemná na dotyk. Optimálna hydratácia udrží v pleti ideálnu vlhkosť. Vyživuje, revitalizuje a stimuluje obnovu pleti a zabraňuje jej predčasnému starnutiu. Zosvetľuje a vyrovnáva pigmentové škvrny a chráni pleť pred UV žiarením a hyperpigmentáciou.

Hľuzovkový hydratačný make-up obsahuje okrem vzácneho extraktu hľuzovky bielej aj ďalšie cenné účinné látky, ktoré chránia a obnovujú pleť. Dôležitou súčasťou je aktívna depigmentačná látka Dermalight®. Chráni pleť pred hyperpigmentáciou, zlepšuje vzhľad hyperpigmentovanej pokožky a vyrovnáva farebnosť. Je klinicky overené, že znižuje aktivitu tyrozinázy o 57 %* (tyrozináza je enzým potrebný na tvorbu hnedého kožného farbiva – melanínu, jeho činnosť je aktivovaná UV žiarením) a znižuje tvorbu hnedého kožného farbiva – melanínu o 77 %*. Prírodný extrakt z okvetných lístkov žeruchy podporuje účinky depigmentačnej látky. Vitamín E má výrazné antioxidačné účinky a spomaľuje tak starnutie pokožky. Kombinácia UVA a UVB filtrov zasa chráni pred slnečným žiarením. Glycerín hydratuje a zvláčňuje pleť. Kokteil všetkých látok zabezpečuje tú najlepšiu starostlivosť o pokožku počas celého dňa.
* Test in-vitro

Použitie:
Po aplikácii podkladovej bázy rovnomerne naneste make-up prstami alebo hubkou na celú tvár, potom zafixujte transparentným púdrom. K dispozícii sú štyri odtiene. Make-up je vhodný pre všetky typy pleti, bez parabénov a dermatologicky testovaný.

(Kamila Adamkovičová, Arthur media, s.r.o., Pripravila: Valéria Nagyová)

2 Komentáre Dermacol Hľuzovkový hydratačný make-up SPF 15

  1. DOBRÝ DEN,
    PROSÍM KOLIK STOJÍ U VÁS TENTO MEKE -UP Č-2.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*