Dekoratívna kozmetika trend IT UP sa farieb nebojí

Bratislava, Admin – Starostlivo vybrané luxusné zloženie prípravkov a pestrá škála farieb i nude odtieňov – to je trend IT UP, nová dm značka dekoratívnej kozmetiky, ktorá sa inšpiruje  medzinárodnými módnymi a beauty trendami a ponúka starostlivo vyberané farby a inovatívne produkty.

Inovatívne zloženie obohatené o ošetrujúce látky nielen skrášľuje, ale i rozmaznáva každú ženu. Rozmanitý sortiment pre oči, nechty, pery a pleť ponúka najnovšie trendy vo vysokej kvalite za priaznivé ceny a vyznačuje sa moderným, minimalistickým dizajnom a hodnotnou receptúrou. 

Slogan „Buď hlasom, nie ozvenou“ robí značku trend IT UP nezameniteľnou a výraznou. Aby sa udržal krok so sezónnymi trendami, bude sa sortiment značky trend IT UP na jar a jeseň obmieňať. Zákazníci sa tak môžu tešiť aj na pravidelné limitované edície.

Nezameniteľná a výrazná

Na pultoch dm nájdete nielen starostlivosť o pleť ale aj o nechty. Takmer 70 štýlových farieb na nechty a ďalších 18 produktov starostlivosti o  ne spravia každé nechty neprehliadnuteľnými. O pleť zas v starostlivosti pomôžu make-upy dostupné pre každý typ pleti, korektory, krycie tyčinky, púdre, maskary, očné linky a tiene, ceruzky na obočie a oči, rúže, lesky na pery, kontúrovacie ceruzky, skrátka všetko potrebné na dokonalý vzhľad pre každú príležitosť.

trend IT UP podporuje osobitosť ženy

Produkty trend IT UP oslovujú všetky ženy, ktoré milujú módu a kozmetiku, no zároveň nechcú podliehať žiadnemu diktátu. Krása totiž spočíva v individualite, ktorá nemá byť potlačovaná. Každá žena chce byť nezávislá a práve značka trend IT UP jej poskytuje možnosť vytvoriť si svoj vlastný štýl. Jej produkty sa tak môžu stať neoddeliteľnou a dôležitou súčasťou pri vytváraní originálneho štýlu každej ženy, ktorú baví kozmetika a móda a ktorá si veci robí po svojom. Takú, ktorá netúži byť perfektná, ale mimoriadna, výrazná a nezabudnuteľná.

(Zdroj: Iveta Haulíková, everyvent; Pripravila: Valéria Nagyová)

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*