Dekoratívna kozmetika ARTISTRY STUDIO inšpirovaná Šanghajom  

BRATISLAVA/ADMIN – Výrobca luxusnej dekoratívnej kozmetiky ARTISTRY STUDIO, spoločnosť Amway, už v minulých rokoch predstavila niekoľko kolekcií, v ktorých sa odrážalo cestovanie, umenie, kultúra, krása, móda a predovšetkým najexotickejšie a strhujúce svetové metropoly, ako je napríklad New York, Tokio, Paríž či Bangkok. Teraz Amway prichádza s úplne novým exkluzívnym radom ARTISRY STUDIO™ Shanghai edition, ktorý je inšpirovaný hektickým tempom veľkomesta a mystickou krásou, tak typickou pre kúzelný Šanghaj.

Originálne ilustrácie na obaly produktu navrhla čínska umelkyňa Meng Cui v spolupráci s čínskou edíciou časopisu Marie Claire. Je stelesnenín sebavedomia a ambícií dnešných mladých Číňaniek, ich túžob a priebojnosti.

Príroda vo veľkomeste

Táto kolekcia obsahuje prírodné zložky, ktoré pokožke poskytujú tú správnu ochranu a pomáhajú jej prospievať v rušnom veľkomeste. Granátové jablko chráni pokožku pred mestskými stresovými faktormi, ako je napríklad znečistenie. Výťažok z bielych semienok chia poskytuje pokožke intenzívnu hydratáciu. Produkty navyše obsahujú tonizačné prísady – výťažok zo zeleného čaju, výťažok zo ženšenu a vitamín E.

ARTISTRY STUDIO™ Shanghai edition: MATNÁ PODKLADOVÁ BÁZA POD MAKE-UP 2-V-1

Táto ľahká podkladová báza na vašej pleti vytvára hladký a matný podklad, ktorý ju pripraví na nanesenie make-upu. Pleť je potom vyrovnanejšia a chránená pred negatívnymi účinkami znečistenia a stresovými faktormi životného prostredia. Hodvábny púder prispieva k redukcii mazu a opticky minimalizuje viditeľnosť pórov.

ARTISTRY STUDIO™ Shanghai edition: ROZJASŇUJÚCA PODKLADOVÁ BÁZA POD MAKE-UP 2-V-1

Ľahká, nemastná podkladová báza pripravuje pleť na nanesenie make-upu a líčenia. Dodáva jej pritom sviežosť, žiarivosť, živý jas a ochranu.

ARTISTRY STUDIO™ Shanghai edition: TRIO HODVÁBNE JEMNÝCH OČNÝCH TIEŇOV A FARBY NA TVÁR

Skombinujte farebné tóny na oči a líca s pružnou a premenlivou konzistenciou, ktorá sa mení z krémovej na púdrovú. Hodvábne krémové zloženie sa nanáša končekmi prstov a ľahko sa rozotiera. Každý z tieňov je prichytený magnetom, výrobky tak môžete ľubovoľne obmieňať a jednoducho si vytvárať svoju vlastnú farebnú paletu à la Šanghai.

Dostupné v troch odtieňoch: Shanghai Nudes, Shanghai Peach, Shanghai Starlight

ARTISTRY STUDIO™ Shanghai edition: TEKUTÉ OČNÉ LINKY

Výrazne pigmentované dlhotrvajúce očné linky matného vzhľadu ponechajú váš vzhľad po celé hodiny pripravený na ďalšie dokonalé selfie. Vďaka tekutej konzistencii sa skvele nanášajú, perfektne držia a sú odolné voči rozmazaniu. Použite jeden odtieň na horné viečko a druhý v spodnej časti oka pre zvýraznenie individuálneho nalíčenia.

Dostupné v troch odtieňoch: Silk Sapphire, Silk Slate, Silk Noir

ARTISTRY STUDIO™ Shanghai edition: ROZJASŇUJÚCI HODVÁBNÝ MATNÝ RÚŽ

Nanáša sa rovnako ľahko ako lesk a poskytuje plnohodnotné a intenzívne krytie ako rúž. Obsahuje antioxidant zeleného čaju, biely čaj a hydratujúci vitamín E pre dokonale vláčne pery. Je k dispozícii v štyroch odtieňoch červenej a dokonale sa hodí pre hektický život v meste. Dlho drží, odolá vašim úsmevom a (keby náhodou) i bozkom.

Dostupné v štyroch odtieňoch: Cherry Red, Rose Red, Spice Red, Berry Red

ARTISTRY STUDIO™ Shanghai edition: TRIO HODVÁBNE JEMNÝCH KRÉMOV NA RUKY

Trio upokojujúcich a extra krémových balzamov, ktoré sa rýchlo vstrebávajú, vyživujú a hydratujú pokožku vašich rúk. Tieto krémy na ruky chránia pokožku pred škodlivými vplyvmi prostredia, navyše majú protizápalové účinky vďaka výťažku z granátového jablka. Vzhľadom na to, že časté umývanie rúk je momentálne pre nás všetky každodennou nutnosťou, nikdy neexistovala lepšia výhovorka, prečo ruky rozmaznávať a udržiavať ich hydratované.

Vôňa: Lotusový kvet, Pomelo, Vanilka

 

ARTISTRY STUDIO™ Shanghai edition: EAU DE TOILETTE ROLL-ON

Tri úžasné, ľahké a osviežujúce vône s ovocím a kvetmi sú skvelé pre použitie na cestách a ľahko sa nanášajú, či už samostatne, alebo v kombinácii pre individuálnu osobnú vôňu. Tieto praktické cestovné vôňe s guličkou vás prenesú mystickou krásou Šanghaja. Ľahké, osviežujúce vône sú inšpirované žiarivými svetlami a tichými čajovými záhradami. Ovocné, kvetinové a zábavné vôňe sa ľahko nanášajú a príjemne sa nosia.

Vôňa: Lotusový kvet s fialkou, Kvetový nektár s pomelom a Kvet slivky s vanilkou

Viac informácií nájdete na www.amway.sk

(Zdroj: Darina Imreová, ACRC; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*