Ďalšia ekologická alternatíva v sortimente čistiacich prostriedkov

BRATISLAVA/ADMIN –  Začiatkom januára predstavila dm nový eko koncept, keď rozšírila svoj sortiment o ďalšie udržateľné alternatívy, tentoraz pod dm produktovym radom Denkmit nature.

Ide o tablety určené na čistenie kúpeľní, univerzálny čistiaci prostriedok taktiež v tabletách a fľašu s rozprašovačom. Tento jedinečný tabletový eko koncept predstavuje šetrné zaobchádzanie s prírodou a jej zdrojmi, pretože pri opakovanom používaní plniacej fľaše dochádza k menšiemu odpadu z obalov, čím sa minimalizuje plastový odpad, ktorý je potrebný pri balení produktov. Fľaša a tablety sú dostupné vo všetkých dm filiálkach a na e-shope mojadm.sk.

Ich použitie je veľmi jednoduché – naplníte prázdnu pollitrovú fľašu čistou vodou, pridáte tabletu, chvíľu počkáte a ekologický čistič je pripravený na použitie. Dávkovanie tabliet je tiež jednoduché, a to jedna tableta na pol litra pri ľahkom znečistení a dve tablety na pol litra pri bežnom až silnom znečistení. Zložky oboch čistiacich prostriedkov sú z 93 % na rastlinnej báze a viac ako 99 % organických zložiek je ľahko biologicky odbúrateľných.* Fľašu, ktorá je vyrobená zo stopercentného recyklovaného materiálu, je možné napĺňať opakovane a bez rozprašovača je vhodná aj na ďalšiu recykláciu.

Značka dm Denkmit

Výber ekologických produktov od dm značiek neustále rastie. Rodinka Denkmit nature zahŕňa výrobky, ktoré zabezpečujú udržateľnosť čistoty v domácnosti, ako sú tekuté pracie prostriedky, prášky na pranie, tablety do umývačky riadu, čistiaci prostriedok na WC, umývanie riadu, kúpeľne, ako aj univerzálny čistiaci prostriedok. Prírodné zloženie, použitie obnoviteľných surovín a výroba šetrná k životnému prostrediu sú pre produktový rad Nature rovnako dôležité ako vynikajúca kvalita. Sú balené do obalov vyrobených z recyklovaného materiálu a neobsahujú farbivá ani konzervačné prísady.

Denkmit nature

Náhradná fľaša na čistiace prostriedky

Náhradná fľaša na čistiace prostriedky Denkmit nature je vhodná na viacnásobné používanie. Je vyrobená zo stopercentne recyklovaného materiálu, má objem 0,5 litra a obzvlášť dlhú životnosť. Je skvelým pomocníkom v domácnosti, pretože je univerzálne využiteľná a zaobchádza s prírodou a jej zdrojmi s rešpektom. Fľaša bez rozprašovača je vhodná aj na ďalšiu recykláciu.

Denkmit nature

Univerzálne čistiace tablety nature, 4 g

Univerzálny čistiaci prostriedok v tabletách Denkmit nature s čistiacou silou sódy je určený na rýchle, jednoduché a šetrné čistenie. Spoľahlivo zabezpečuje čistotu a žiarivý lesk v domácnosti. Vďaka čistiacej sile sódy aktívne pôsobí pri znečistení na všetkých umývateľných povrchoch, ako je drevo, umelá hmota a mramor. Obsahuje 93 % zložiek na rastlinnej báze a 99 % ľahko biologicky odbúrateľných organických zložiek.

Denkmit nature

Čistiace tablety na kúpeľne nature, 4 g

Čistiaci prostriedok na kúpeľne v tabletách Denkmit nature s čistiacou silou citróna je určený na rýchle, jednoduché a šetrné čistenie. Pôsobí aktívne pri znečistení vaní, umývadiel, spŕch či kachličiek a zaisťuje čistotu a žiarivý lesk v domácnosti. Obsahuje 93 % zložiek na rastlinnej báze a 99 % ľahko biologicky odbúrateľných organických zložiek.

*podľa normy OECD

(Zdroj: Iveta Vepy Haulíková, everyvent; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*