Čo by sa dalo mužom pri obliekaní vytknúť

Bratislava, Admin – Vieme, že muži si na módu príliš nepotrpia a niektoré veci v tejto oblasti pre nich nemajú zmysel. Možno je to aj správne a možno sa občas nájde aj výnimka, ktorá potvrdzuje pravidlo. Nech je to ako chce, nikdy by žiadne odlišnosti nemali byť dôvodom na negatíva. Prinajmenšom sa môžeme nad celou vecou vo svojej mysli pozastaviť a pousmiať.

Rozumnému a inteligentnému človeku sa predsa cudzí názor vnucovať nedá, môžeme sa maximálne snažiť iba poradiť, a či si niekto z toho niečo odnesie je asi len na ňom samotnom. Podobne to môžeme urobiť aj v prípade pánskej módy.

Pohodlie za každú cenu

Pohodlie je nadovšetko a tento štýl sa pánom páči asi najviac. Občas sa stane, že pri prehnanej snahe toho pohodlia na sebe kombinujú až moc. Pre pánov a najmä v zrelšom veku sa hodí jemná elegancia, ktorá sa dá vždy dosiahnuť voľbou pánskej košele. Tá formálna (menej farebná) sa hodí k oblekom, neformálna a pestrejšia sadne aj k športovému štýlu. Podobne to platí aj pri tričkách.

Nezmyselné kombinácie

Vieme, že v dnešných časoch sa aj niektorí páni začínajú obliekať odvážnejšie, no neznamená to, že je nutné mať na sebe všetko a naraz. Niekedy je prirodzená krása tým najpríjemnejším doplnkom celého štýlu. Tá sa u pánov dosahuje jednoducho, nepotrebujú žiadny make-up, stačí im pravidelné holenie a hydratácia pleti.

Adekvátna obuv

Pokiaľ sa plánujete vybrať na dovolenku a využili ste ponúkané zľavy na pobyt, je nutné si zaobstarať pohodlnú obuv. Neznamená to, že žabky a sandále sa hodia na každý výlet. Noha potrebuje byť pri cestách síce voľná, no zároveň aj dobre chránená. Ak už sa predsa len rozhodnete pre spomínanú voľbu, dbajte na hygienu chodidiel, ktorá je v takejto obuvi naozaj viditeľná.

(Zdroj: Marek Loduha, Seocentrum; Foto: Shutterstock; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*