Chlapec alebo dievča stávky

13.1.2023 – Život je samá tipovačka 🙂 Bude pekne alebo pršať, príde búrka? Bude to dievča alebo chlapec? Tipujeme často v duchu, keď stretneme tehotnú kamošku alebo vidíme známu osobnosť v očakávaní. S našou známou tenisovou hviezdou Dominikou Cibulkovou sme v DOXXbete pripravili pre širokú verejnosť novinku na trhu, stávku “Chlapec alebo dievča”. V stávkovaní ide o tzv. spoločenské stávkovanie.

Spoločenské stávkovanie je intenzívnou súčasťou sveta zábavy. Nemusíš byť znalec športu, aby si si tipol víťaza Superstar, Farmy či volieb. V zahraničí naberajú spoločenské stávky aj iný, často kráľovský, rozmer. Vo Veľkej Británii pravidelne tipujú na pohlavie potomka kráľovskej rodiny. Na Slovensku síce nemáme kráľovskú rodinu, ale máme iné, športové “kráľovné”. DOXXbet Ti preto dáva príležitosť staviť si na pohlavie dieťatka našej najúspešnejšej tenisky Dominiky Cibulkovej.

My sa pýtame, ty odpovedáš :-). Bude mať Dominika s manželom Michalom dievča alebo chlapca?

Jedinečnú spoločenskú stávku “Chlapec alebo dievča” nájdeš na doxxbet.sk.

Dominika Navar Cibulková je známa osobnosť a bývalá úspešná profesionálna tenistka. Jej najväčšími úspechmi boli finále na Australian Open 2014 a víťazstvo na WTA Finals v Singapure 2016. Stala sa prvou Slovenkou, ktorá dosiahla majstrovské kolo Grandslamu.

DOXXbet je slovenská stávková spoločnosť. Prináša online stávkovanie, online kasíno, stávkové terminály a online stávkové inovácie.

Informačný servis

Viac k témam: PR, Stávkovanie, stávky, Tipovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Chlapec alebo dievča stávky © SITA Všetky práva vyhradené.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*