Chcete vymeniť vašu starú sedačku?

Vymente stary potah na sedacke za novy.

BRATISLAVA/ADMIN – Sedacia súprava je miestom, kde trávime veľa z nášho voľného času stráveného doma. Či už pri pozeraní televízie, surfovaní na internete, alebo čítaní knihy, možnosť pohodlne sa uvelebiť je rovnako dôležitá, ako samotná kvalita filmu alebo knihy, ktoré si chcete vychutnať.

Možno by stačilo len sedačku prečalúniť

Preto to bude pravdepodobne jedno z tých zariadení vašej domácnosti, na ktorého opotrebovanie budete zvlášť háklivý. Niekedy pritom sedacia súprava nič nestratí na svojej pohodlnosti, len jej čalúnenie javí výrazné známky opotrebovania.

V takýchto prípadoch nemusíte hneď kupovať novú sedačku, ale stačí ju prečalúniť s použitím novej poťahovej látky. Môžete sa tak nielen zbaviť opotrebovaného poťahu, ale zároveň dodať vašej sedačke novú farbu a vzor a výberom vhodného materiálu aj docieliť, že vaša sedačka bude príjemnejšia na dotyk.

Ak je nutná výmena, podporte poctivú výrobu

Ak však vaša sedacia súprava má už aj vysedené matrace a necítite sa na nej pohodlne, predsa len nastal čas na jej kompletnú výmenu. Pokiaľ si pri výbere sedačky potrpíte na kvalitu a chcete podporiť slovenskú výrobu aj u nás nájdete výrobňu sedačiek na mieru pri Bratislave. Nenájdete tu len klasické, či rohové sedacie súpravy. V ponuke sa nachádzajú aj rozkladacie pohovky a rôzne kreslá a kresielka.

Všetky procesy výroby sú pritom realizované v jedných priestoroch a tak vám dokážu vyrobiť vašu vysnenú sedačku od základu. Počnúc sušením reziva a následne jeho ďalším spracovávaním na drevoobrábacích strojoch.

V krajčírskej dielni popritom prichádza na rad strihanie látok a podkladových materiálov a neskôr zošívanie hotových poťahov. Výstupná kontrola kvality je samozrejmosťou.

Nemyslite si pritom, že na takúto sedačku budete dlho čakať kvôli malým výrobným kapacitám. Dodacie lehoty začínajú už od 4 týždňov, čo je v podstate štandard pri akomkoľvek nábytku.

(Zdroj: ML; Foto: Marko Zamrznuti tonovi / Shutterstock.com; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*