Časozberná kronika našej rodiny k vianočnej pohode

Bratislava, Admin Spoločné momenty strávené s rodinou, starými fotografiami a domácim koláčom. Touto predstavou sa pri tvorbe Časozbernej kroniky našej rodiny nechala inšpirovať zakladateľka rodinného vydavateľstva Babičkárstvo, Monika Kopřivová.

Časozberná kronika našej rodiny umožňuje zdokumentovať až 10 rokov rodinného života. Pre každý rok je venovaných 14 stránok. Kronika uchová spomienky na narodeniny, rodinné výlety či Vianoce, ale aj mimoriadne udalosti ako svadba, narodenie dieťaťa alebo sťahovanie.

Vypĺňať kroniku je ľahké. Ku každej téme stačí jedna fotografia a krátky popis. Písanie a výber fotografií vám uľahčia tipy a návodné otázky. Je len na vás, či budete kroniku vypĺňať počas celého roka alebo si k nej sadnete iba raz za rok.

Aby kronika vydržala roky, má veľký formát (30×30 cm), papier vysokej gramáže a pevnú väzbu. Časozberná kronika je ideálny darček na Vianoce pre každú rodinu. Plus pomáha aj ako liečebná pomôcka pri prvých príznakoch demencie a Alzheimerovej choroby.

Kroniku si môžete kúpiť na webe www.babickarstvo.sk a v sieti kníhkupectiev. Odporúčaná cena: 24,90€

(Zdroj: Denisa Nováková, PR.Konektor; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*