Ateliér spojený s butikom otvoria už dnes

Bratislava, Admin – Dňa 27. 10. otvorí dvere do sveta svojej módy a dizajnu mladá, perspektívna a skúsená dizajnérka Anna Komorová. Niekoľkoročné skúsenosti nadobudla Komorová počas pôsobenia v Košiciach, kde viedla niekoľko butikov. Pri cestovaní za výberom módnych kúskov a počas štúdia na škole dizajnu si vytvorila svoj osobitý rukopis, o ktorý sa s návštevníkmi rada podelí. Inšpirácia vychádza z jej vnútra, z obdobia, ktoré práve prežíva, preto jej každý kúsok je niečím unikátny. Charakterizuje ju originálnosť a nadčasovosť. Tieto výnimočné diela nájdete v novootvorenom ateliéri, ktorý je prepojený s butikom. Aj tu sa spája dizajn a móda. V butiku predstaví Anna Komorová známe módne značky a aktuálne trendy.

Priestor v ateliéri každý mesiac venuje rôznym umelcom, ktorí nie sú širokej verejnosti veľmi známi a takýmto spôsobom dostanú priestor predstaviť a odprezentovať svoju tvorbu. Ako prvá sa zviditeľní Eleonóra Gašková, ktorá je treťou žijúcou generáciou, ktorá sa venuje tvorbe klobúkov a módnych doplnkov.

Ochutnávku z tvorby týchto dvoch mladých dám predstavia modelky počas módnej prehliadky, ktorá sa začína o 18.00 hodine. Celý mesiac sa v Bratislave nesie v duchu módy, preto určite nepremeškajte aj tento módny dezert, ktorý sa bude podávať na Gorkého ulici č. 13.

(Zdroj: Andrea Ziegler, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*