Artistry Supreme LX: Nový pohľad na krásu

Bratislava, Admin – Príčiny starnutia pokožky sa nachádzajú v rytmoch – presnejšie v prírodných biorytmoch tela. Pleť funguje tak ako má a pôsobí mlado, kým je pokožka harmonizovaná a plná sily. 

Ako však telo starne, tieto biorytmy sa rozladia. Je možné zharmonizovať mladistvé rytmy pokožky? Vedci z Artistry na túto otázku prinášajú kladnú odpoveď v podobe nového radu Artistry Supreme LX.

Vďaka drahocenným prísadám a účinným technológiám táto nová luxusná starostlivosť o pleť značky Artistry umožňuje pokožke pôsobiť mladšie až o ohromujúcich 15 rokov.

Rad sa skladá z dvoch produktov:

Regeneračný krém ARTISTRY SUPREME LX™

Regeneračný očný krém ARTISTRY SUPREME LX™

Rad je doplnený o zatiaľ najnovšie zloženie a využíva najmodernejšie technológie od Artistry. Vďaka tomu prináša revolučné výsledky v starostlivosti o pleť.

Tajomstvo spočíva v energii 

Pokročilý výskum buniek doviedol vedcov Artistry ku zisteniu, že komplexné zníženie znakov starnutia začína v rámci 24 hodinového biorytmu pokožky. Toto zistenie podporilo objav rastlinného katalyzátoru, ktorý môže zharmonizovať prirodzené rytmy pleti a obnoviť tak jej mladistvý vzhľad.

V rámci globálneho výskumu vedci značky Artistry konzultovali svoje zistenia so svetovo známym botanickým výskumným centrom a globálnym lídrom v oblasti rastlinnej vedy. Viac ako 300 rastlín z každého kútu sveta bolo starostlivo vyhodnotených, a potom vedci zo spoločnosti Artistry vybrali krásny a mocný druh Gardenie Grandiflora.

„V kmeňových bunkách tejto úžasnej kvetiny sme objavili vlastnosti, ktoré jej umožňujú rozkvitnúť aj v tých najdrsnejších klimatických podmienkach“, hovorí riaditeľ spoločnosti Global Technology Discovery Paul Seehra, Ph.D. 

„Potom sme spolupracovali so svetovým lídrom v oblasti botanického výskumu a vedy o rastlinách, ktorý využil jedinečný biotechnologický proces k oddeleniu kmeňových buniek Gardenie Grandiflora, a vytvoril tak čistý a stabilizovaný elixír.“

Tento účinný extrakt pomáha zharmonizovať prirodzené biorytmy pokožky a zvyšuje jej schopnosť obnoviť svoju prirodzenú a mladistvú silu. Obe zloženia Artistry Supreme LX využívajú regeneračné schopnosti týchto extraktov z Gardenie Grandiflora.

Exkluzívny komplex CellEffect24 dopĺňa výťažky z kmeňových buniek Gardenie Grandiflora a zvyšuje schopnosť pokožky dopĺňať energiu. Táto technológia novej generácie je bohato obohatená o 24 karátové zlato, ktoré opticky rozptýli svetlo a obmedzí tak viditeľnosť vrások a jemných čiar.

Prirodzená krása, vo vnútri a navonok 

„Komplex CellEffect24 je silná kombinácia vysoko účinných a exkluzívnych ingrediencií,“ dodáva Seehra. „Naše zloženie obsahujúce túto niekoľko fázovú technológiu okamžite ako aj v priebehu času vyživuje, dopĺňa energiu, opravuje a chráni pokožku, takže vyzerá a funguje, ako keby bola mladšia.“

V skutočnosti laboratórne testy za použitia jedinečného zloženia Artistry Supreme LX zahŕňajúce ako komplex CellEffect24 tak aj extrakty z kmeňových buniek Gardenie Grandiflora ukázali, že v porovnaní s neošetrenými bunkami prišlo k 68 násobnému zvýšeniu energetického indexu kože.

Kolekcia Artistry Supreme LX sa predstavuje v elegantne navrhnutých obaloch. Kovovo zlaté povrchy evokujú drahé šperky a dodávajú sofistikovanosť a naznačujú vzácne a luxusné zloženie. Viečko Artistry Supreme LX Regenerating Cream je lemované 24 vrúbkami, symbolizujúcimi nielen 24 karátové zlato obsiahnuté v zložení, ale aj 24 hodinový cyklus biorytmov tela inšpirované komplexom CellEffect24. Horná časť viečka pripomína ciferník slnečných hodín a uzatvára tak príbeh o znovu harmonizácii.

(Zdroj: Darina Imreova, ACRC; Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*