Antiperspiranty Rexona
s technológiou Motionsense

Bratislava, Admin – Blíži sa plesová sezóna, a tak je najvyšší čas pripomenúť si nielen tanečné kroky, ale aj všetky zásady etikety. K tým patrí nielen vyberané správanie a patrične zvolený outfit podľa stanoveného dress code, ale aj voľba antiperspirantu spoľahlivo zamedzujúceho vzniku „máp” v podpazuší, ktoré vyniknú obzvlášť na košeliach. Skvelým pomocníkom v boji s faux pas v podobe potu či zápachu sú antiperspiranty Rexona. Poskytujú až 48-hodinovú ochranu proti poteniu a obsahujú unikátnu patentovanú technológiu MotionsenseTM, fungujúcu na princípe postupného uvoľňovania vonnej látky. Vďaka tomu zaistia pocit sviežosti po celú pretancovanú noc a každý muž vďaka nim zostane dokonalým gentlemanom.

Rexona Men Adventure 150ML Rexona Men Cobalt Dry 150ML Rexona Men Invisible B+W 150ML

Všetky pánske antiperspiranty Rexona disponujú unikátnou technológiou MotionsenseTM založenou na prítomnosti mikrokapsúl,  ktoré obsahujú vôňu a vďaka treniu pri pohybe postupne praskajú. To spôsobuje pozvoľné uvoľňovanie parfumácie podľa fyzickej aktivity. Platí tu úmera, že čím viac sa človek pohybuje, tým intenzívnejšie antiperspirant vonia. Táto technológia je navyše teraz vylepšená a účinkuje ešte dlhšie. Páni tak môžu bez obáv pretancovať celú noc. Zároveň prešlo celé portfólio pánskych produktov Rexona premenou dizajnu a nový elegantný vzhľad získali spreje aj tuhé varianty.

Rexona Men Stick Sport Defence 50MLRexona Men Stick Quantum Dry 50ML

Vyberať je možné z 8 typov antiperspiračných sprejov (150 ml) a 7 tuhých antiperspirantov (50 ml). Široké spektrum príjemných vôní bolo navrhnuté tak, aby si z neho dokázal vybrať každý muž.

(Zdroj: Kamila Rehorovská, AMI Communications Slovakia spol. s.r.o., Pripravil: Eugen Michal Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*