Antiperspiranty Rexona a Dove
v spreji v stlačenom balení

Bratislava, Admin – Antiperspiranty Rexona a Dove v spreji prichádzajú s revolučnou novinkou – vďaka inovatívnej technológii sú stlačené do praktického polovičného objemu, vydržia rovnako dlho a poskytujú rovnako intenzívnu ochranu proti poteniu a zápachu*. Navyše šetria životné prostredie. Slovenské spotrebiteľky majú vo variante Compressed k dispozícii obľúbené antiperspiranty Rexona Invisible Black + White, Rexona Shower Fresh, Dove Original a Dove Invisible Dry. Dostupné sú exkluzívne v sieti dm drogerie, kde sú označené zeleným pruhom Compressed. Hoci má ich obal polovičný objem 75 ml, vydrží rovnaký počet použití* ako štandardná veľkosť 150 ml a poskytuje rovnako intenzívnu ochranu proti poteniu a zápachu. Unikátna technológia spoločnosti Unilever umožňuje stlačenie zmesi v plechovke za použitia o 50 % menej hnacieho plynu[*]. Navyše je na výrobu ich obalov využívaných o 25 % menej hliníka*, čo vo vzťahu k životnému prostrediu prináša výrazne šetrnejšiu alternatívu.

Praktické malé balenie sa skvele vojde do každej kabelky. Je tak možné mať ho neustále poruke, dokonca aj počas cestovania lietadlom, pretože vďaka veľkosti 75 ml spĺňa normu povolenú na palube lietadla.

Slovenské spotrebiteľky budú mať v stlačenom balení Compressed k dispozícii obľúbené antiperspiranty Rexona Invisible Black + White, Rexona Shower Fresh, Dove Original a Dove Invisible Dry.

Rexona Invisible Antiperspirant Rexona Invisible Black + White vďaka špeciálnej technológii minimalizuje biele stopy a žlté škvrny na oblečení a zaisťuje dlhotrvajúcu ochranu proti poteniu a zápachu.
Rexona Shower Fresh

Antiperspirant Rexona Shower Fresh so sviežou vôňou a patentovanou technológiou MotionsenseTM, ktorá obsahuje mikrokapsule, ktoré trením pri pohybe praskajú a tým uvoľňujú sviežu vôňu počas celého dňa.

Dove Original Antiperspirant Dove Original s jemnou vôňou a obsahom ¼ hydratačného krému vhodný aj pre citlivú pokožku a starostlivosť po holení.
 Dove Invisible Dry

Antiperspirant Dove Invisible Dry na stovke rôznych farieb oblečenia nezanecháva nežiaduce stopy a vďaka štvrtine hydratačného krému v zložení sa stará o pokožku podpazušia.

(Zdroj: Kamila Rehorovská, AMI Communications Slovakia; Pripravila: Valéria Nagyová)

[*]V porovnaní s bežnými 150 ml antiperspirantmi Dove a Rexona v spreji

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*