Anti- agingová starostlivosť o pleť vo forme ageLOC Me

Bratislava, Admin — Spoločnosť Nu Skin Enterprises, Inc., globálny líder v oblasti anti-agingových produktov starostlivosti o pleť a výživových doplnkov, oznámila uvedenie ageLOC® Me, unikátneho anti-agingového systému starostlivosti o pleť, ktorý poskytuje prispôsobený denný režim, založený na individuálnych preferenciách a potrebách pleti.

Nu skin IMG_4099                            Nu skin 1 zm

„ageLOC Me prináša najvyspelejšie anti-agingové technológie spoločnosti Nu Skin v oblasti starostlivosti o pleť, spolu s inteligentným dávkovacím zariadením pre skutočný prispôsobený denný režim starostlivosti o pleť,“ povedala na konferencii Kata Pál, viceprezidentka pre predaj produktov NU SKIN vo Východnej Európe (na obr. č. 2 a č. 5 v strede). Inteligentné zariadenie dávkuje prispôsobený režim anti-agingových produktov, založený na vykonaní analýzy pleti u jednotlivca. Analýza sa vykonáva prostredníctvom aplikácie, pričom sa zohľadňujú potreby pleti, faktory životného prostredia a osobné preferencie, na základe ktorých sa zostaví pre jednotlivca špecifická sada produktov z celkového množstva takmer 2000 možných kombinácií.

Kozmetika
Starostlivosť o pleť a telo je stará ako ľudstvo samé, termín kozmetika pochádza z gréckeho kosmetiké – umenie skrášľovať sa. „Najdramatickejšiu zmenu prekonala starostlivosť o pleť s objavom mnohých účinných a výživných látok od osemdesiatych rokov minulého storočia,“ hovorí doc. Ing. Jarmila Hojerová, PhD., kozmetologička z Fakulty chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave a prezidentka Slovenského kozmetologického zväzu (na obr. č. 4 sprava spolu s moderátorkou Gabikou Kreutz Škrabákovou (zľava). „Práve s týmto obdobím sa viaže aj termín anti-aging, teda pozitívne a cielené ovplyvňovanie starnutia pleti účinnými výživnými látkami prostredníctvom kozmetiky.“
Na začiatku 21. storočia sa úroveň skúmania kože dostala až na nano-emulzie a výskum ovplyvňovania epidermálnej DNA. „Čím viac vieme o našej pokožke, tým lepšie sa vieme o ňu postarať,“ hovorí doc. J. Hojerová. „Ale tak, ako je každý z nás jedinečná osobnosť, má každý z nás aj jedinečnú pleť. Preto je dôležité vedieť si starostlivosť prispôsobiť individuálnym potrebám.“

Nu skin IMG_4094 zosv2

Každodenný denný a nočný režim sa vyznačuje presným dávkovaním s cieľom ušetriť čas, znížiť zložitosť a sledovať využitie pre efektívne aplikovanie a efektívne výsledky. Na základe vykonania počiatočných štúdií viac ako 90 percent používateľov priznáva, že vďaka zariadeniu ageLOC Me je ich každodenná starostlivosť o pleť pohodlnejšia a dodržiavanie krokov určených pre starostlivosť o pleť považujú za jednoduchšie.

Nu skin IMG_4097

Na konferencii, ktorá sa konala v bratislavskom hoteli Hilton sa zúčastnili aj známe tváre zo sveta showbiznisu (na obr. č. 5. je vpravo moderátorka Soňa Müllerová, uprostred Kata Pál, viceprezidentka pre predaj produktov NU SKIN vo Východnej Európe a zľava moderátorka Nora Beňačková.

Futuristický prístroj
Dávkovací prístroj je nepochybne zaujímavým doplnkom vo vašej kúpeľni, za svoj dizajn získal aj medzinárodné ocenenia. Jeho obsluha je veľmi jednoduchá, navyše má viaceré inteligentné funkcie. Zapamätá si vaše zvyky a upozorní vás, že je čas naniesť si denný či nočný krém. Zadaný kód naprogramuje dávkovania podľa vašich potrieb. Zároveň prístroj upozorní na čas, keď sa náplne začnú míňať.

O vývoji ageLOC Me
Projekt ageLOC Me patrí k najambicióznejším v histórii spoločnosti Nu Skin. Spoločnosť do výskumu a vývoja investovala 40 mil. dolárov, produkt vyvíjala viac než 4 roky a vďaka tomu získala 5 technologických patentov. Počas vývoja sa uskutočnilo vyše 100 kvalitatívnych štúdií a testovaním prešlo viac než 4 tisíc ľudí. Už dnes je známych viac ako 2 tisíc rôznych kombinácii.

„ageLOC Me predstavuje konvergenciu dvoch významných trendov – rastúci dopyt spotrebiteľov po zosobnení a narastajúci záujem o kozmetické prípravky a anti-agingovú starostlivosť o pleť,“ povedal Dr. Joseph Chang, vedúci vedecký pracovník. „Výsledkom je skutočne unikátny produkt, ktorý poskytuje individuálny zážitok. Rozsiahle skúsenosti a výskum spoločnosti Nu Skin v týchto oblastiach zaručujú zákazníkom prispôsobený režim pre starostlivosť o pleť, a to vďaka inteligentnému zariadeniu, ktoré sa jednoducho používa.“
Produkt ageLOC Me bude na Slovensku dostupný od 7. marca 2016.

(Zdroj: Anna Kasardová, Žltý slon; Pripravila: Valéria Nagyová)

1 Komentár Anti- agingová starostlivosť o pleť vo forme ageLOC Me

  1. Mgr. Janka Hanecakova // 17. januára 2021 at 23:36 // Odpovedať

    Dobrý večer, po dlhom “pátraní” mam kontakt, kde sa chcem obrátiť s ponukou na predaj prístroja a tašky na prístroj. Bola som s tým maximálne spokojná, žiaľ, moja životná situácia sa zmenila a preto tento prístroj aj s obalom by som chcela odpredať. Mgr. Janka Hanecakova

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*