ALENSA predstavila okuliare na novú sezónu ako aj nových ambasádorov

BRATISLAVA/ADMIN – Jeden z najväčších európskych e-shopov s okuliarmi a kontaktnými šošovkami alensa.sk ukázala na Slovensku nové modely určené pre jeseň, zimu 2022. Súčasne predstavila nových ambasádorov ich privátnej značky Crullé – Karin Haydu a Vladimíra Kobielského.

Akciu moderoval Matúš Krnčok, ktorý je známy tým, že rád nosí slnečné okuliare. O Karin Haydu je známe, že si potrpí na kvalitné veci. Dala si preto záležať v akých dioptrických okuliaroch sa objaví po prvýkrát, aby tak predstavila novú image aj svojim fanúšikom. Výber si nakoniec nevedela vynachváliť. Novým ambasádorom e-shopu s okuliarmi Alensa.sk sa stal aj Vladimír Kobielsky, ktorý uviedol,. že je najvyšší čas sa o svoj zrak začať viacej starať. Petr Langer (sprava) manažer externej komunikácie e-shopu Alensa pro Európu s hrdosťou skonštatoval, že ●jeden z troch najväčších e-shopov s kontaktnými šošovkami, dioptrickými a slnečnými okuliarmi v Európe

Akciu moderoval Matúš Krnčok (zľava), ktorý je známy tým, že rád nosí slnečné okuliare. O Karin Haydu je známe, že si potrpí na kvalitné veci. Dala si preto záležať v akých dioptrických okuliaroch sa objaví po prvýkrát, aby tak predstavila novú image aj svojim fanúšikom. Výber si nakoniec nevedela vynachváliť. Novým ambasádorom e-shopu s okuliarmi Alensa.sk sa stal aj Vladimír Kobielsky, ktorý uviedol, že je najvyšší čas sa o svoj zrak začať viacej starať. Petr Langer (sprava) manažer externej komunikácie e-shopu Alensa pro Európu s hrdosťou skonštatoval, že ich e-shop je jeden z troch najväčších e-shopov s kontaktnými šošovkami, dioptrickými a slnečnými okuliarmi v Európe.

Trendom nastávajúcej sezóny sú dioptrické okuliare. Na rozdiel od minulých rokov, kedy boli skôr v ústraní sa dnes stávajú ústredným doplnkom, ktorý si všimne každý. „Trendy okuliare na jeseň a zimu 2022 sú o zvýraznení vašej tváre. Dioptrické okuliare by mali byť dokonalým detailom, a nie len praktickým kúskom. Mali by byť rozšírením vášho štýlu a osobnosti, pričom mnohí dizajnéri a stylisti navrhujú, aby ste si vytvorili zbierku okuliarov na rôzne príležitosti, čím by sa stali rovnako doplnkom ako investíciou,“ konštatuje Petr Langer manažer externej komunikácie e-shopu Alensa pro Európu.

Zo slnečných okuliarov by sme radi poukázali  najmä na nestarnúce mačacie tzv. cat eye okuliare v klasických farbách. Ako je čierna, modrá, alebo červená. Potom sú to výrazné okuliare v hrubým rámom. Pri jeho výbere však myslíte aj na typ tváre.

Hranatejšie štýly okuliarov môžu pridať ostrosť oblejším tváram. Vďaka nápadnému a výraznému vzhľadu je tento štýl ideálny, keď potrebujete trochu zvýšiť sebavedomie – takže si ich vyberte na dôležité pracovné dni či stretnutia.

Slovenské celebrity v okuliaroch Crullé

Svetové módne trendy sledujú aj slovenské známe osobnosti. Medzi fanúšikov slnečných okuliarov patrí aj Vladimír Kobielsky a Karin Haydu. Z aktuálnej ponuky Crullé, ktorá počíta viac ako stovky druhov slnečných okuliarov si vedeli bez problémov vybrať. Ku slnečným okuliarom do ich zbierky najnovšie pribudli aj dioptrické okuliare. Náročná práca v dabingu, alebo pri študovaní scenára je totiž pre ich oči veľmi namáhavá. Stali sa súčasne aj ambasádormi e-shopu alensa.sk na Slovensku.

„Spojenie prirodzenej krásy Karin Haydu a charizmy Vlada Kobielského so značkou, ktorú nosia každý deň na očiach, je skvelá. Budeme radi keď vďaka nim ľudia na celom Slovensku si všimnú, že okuliare Crullé sú pre každého,“ konštatuje Petr Langer, manažer externej komunikácie e-shopu Alensa pre Európu.

(Zdroj: Michal Ondruš; Foto: ALENSA; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*