Aj kancelársky nábytok je dôležitý

BRATISLAVA/ADMIN – V prípade zariaďovania novej kancelárie v práci alebo doma je dobré myslieť na rôzne doplnky alebo kvalitný nábytok, ktorý by vám mal vydržať čo najdlhšie a byť prispôsobený pre vás. Nábytok, ktorý je príliš vysoký alebo príliš nízky nie je najlepší. Pozerajte sa po rozmeroch, ktoré budú pre vás ako stvorené.

Mnoho šuplíkov alebo poličiek

Aj tak by sme mohli definovať komody. Tie by sme v kanceláriách mohli nájsť tiež, ale pravdepodobne iné ako má väčšina ľudí doma na spodné prádlo. Komody v kancelárii by mali byť moderné a z kvalitného materiálu. Farba by mala odrážať nielen farbu miestnosti, ale aj vašej osobnosti. Ak v nej budete mať dokumenty, zvoľte menšie šuplíky alebo otváracie dvierka, kde je možné vložiť aj väčšie boxy s papiermi. Ide o jeden z najuniverzálnejších výrobkov, pretože tak ako v kancelárií, tak aj v detskej izbe, spálni alebo v obývacej izbe pre ňu nájdete využitie.

Ak píšeme o kancelárii, je nutné spomenúť aj kancelárske stolíky, ktoré sú najdôležitejšou súčasťou kancelárie. Odohráva sa na nich takmer všetko, a preto ich vyberajte čo najlepšie. Stôl by nemal byť príliš veľký, aby nezaberal miestnosť, ale ani malý, pretože sa vám tam nemusia zmestiť potrebné veci. Myslite na to, že ide o váš stôl, ak chcete len jednoduchý, aby ste naň položili svoj počítač, nevadí. Ak máte ale viac práce, určite sa hodí stôl, ktorý má niekoľko šuplíkov. Materiál je samozrejme na vás, ale drevený stôl je viac praktický.

Detaily sú dôležité

Pracovať sa dá nielen počas dňa, ale aj v noci, kedy si potrebujete pomôcť umelým svetlom. Ani tam nemusíte siahať po prvých, ktoré uvidíte. Nástenné lampy sú obrovskou možnosťou ako oživiť priestor nielen v práci ale aj u vás doma. Správne umiestnenie svietidla je dôležité najmä preto, aby sa svetlo rozlialo po izbe. Vybrať sa dá medzi modernými alebo staršími typmi svetiel, ktoré nabudia atmosféru minulosti. Vyberte si ich na internete, kde je ich na výber naozaj mnoho.


(Zdroj: ML; Foto: Yoska / Shutterstock.com; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*