3 kroky k dokonalej manikúre

Admin, 06.06.2012 - Ruky nám neúnavne slúžia 365 dní v roku. Možno si to ani neuvedomujete, ale pútajú na seba veľkú pozornosť. Pokiaľ sú hebké, vláčne a upravené, sú našou najlepšou vizitkou.

Zrejme pri podávaní rúk si všímate tie najmenšie detaily, akými sú práve nechty. Zle nalakované nechty, či dokonca popraskaný lak môže pôsobiť až odpudzujúco. Ako teda získať výstavné nechty? Základom sú precízne lakovacie práce, skladajúce sa z troch po sebe nasledujúcich krokov a kvalitné nástroje v podobe  nových lakov na nechty značky Dermacol.

Snom každej ženy je získať sýtu farbu nechtov hneď pri nanesení prvnej vrstvy laku. Výrazne tým ušetrí čas a nervy v priebehu lakovania i následného schnutia. Preto odborníci z vývojových laboratórií Dermacol vytvorili lak na nechty ONE COAT  EXTREME COVERAGE NAIL POLISH s úžasnými krycími schopnosťami už pri prvnom nalakovaní. Môže sa pochváliť jedinečnou textúrou s vysokou koncentráciou pigmentov, vďaka ktorej pre získanie sýtej farby stačí len jedna vrstvička. Naviac je vybavený unikátním plochým štetcom  pre rýchlu a rovnomernú aplikáciu.

5 NAJ lakov ONE COAT EXTREME COVERAGE NAIL POLISH

–    extrémna krycia schopnosť
–    vysoký lesk
–    unikátny plochý  štetec
–    odolnosť proti oderu
–    paleta 28 farieb od jemných tónov až po výrazné extravagantné odtiene

Dermacol ONE COAT EXTREME COVERAGE NAIL POLISH

Extrémne krycí lak na nechty, 2,99 eur

Pre získanie sýtej farby teraz stačí len jedna vrstva laku!
Za jedinečnými krycími schopnosťami lakov na nechty ONE COAT EXTREME COVERAGE NAIL POLISH stojí unikátna textúra, ktorá sa môže pochváliť vysokou koncentráciou pigmentov. Preto už pri prvej aplikácii laku získate požadovaný odtieň. Okrem toho na nechtoch vytvorí neuveriteľne hladký a lesklý povrch a požičia im krásny pestovaný vzhľad. O ľahké, rýchle a  rovnomerné nanesenie laku sa postará špeciálny plochý štetec. Naviac sa laky môžu pochváliť i ďalšími skvelými vlastnosťami, ako je skvelá priľnavosť,  rýchle  zasychanie a vysoká odolnosť proti oderu.
Vybrať si môžete z 28 farieb od jemných tónov až po výrazné extravagantné odtiene.

Dermacol BASE COAT CALCIUM HARDENER NAIL POLISH

Spevňujúci lak s kalciom, 3,79 eur

Skôr ako svoje nechty zahalíte do módneho farebného odtieňu je dobré použiť podlak pre vytvorenie základnej vrstvy, ktorý zabraňuje zafarbovaniu nechtov. Okamžite povrch nechtu vyhladzuje a ošetruje  pomocou blahodárnych prísad. Vďaka prítomnosti kalcia posilňuje a spevňuje nechty a zároveň zabraňuje ich vysušovaniu a lámaniu. Za pomoci panthenolu zase podporuje hojenie a zanecháva nechty dôkladne hydratované.

Dermacol UV TOP COAT HIGH BRILLIANT NAIL POLISH

UV nadlak s vysokým leskom, 3,79 eur

Posledným krokom k dokonalosti je UV nadlak, ktorý slúži k vytvoreniu konečnej vrstvy na nechte. Tento spoľahlivý ochranný štít zabraňuje vyblednutiu farebného laku vplyvom slnečného žiarenia. Naviac prepožičiava nechtom neuveriteľný lesk a žiari pod UV svetlom.

Dermacol RAPID DRY

Vysúšač laku, 5,29 eur

Nevydržíte čakať na zaschnutie laku, vždy sa o niečo otriete a môžete začať s lakovaním nanovo? Potom je pre vás ako stvorený špeciálny vysúšač. Inovatívne zloženie so silikónovými olejmi zaistia zaschnutie laku do 45 sekúnd. Stačí iba jedna kvapka prípravku ihneď po nanesení laku a máte po starostiach. Naviac dodá laku vysoký lesk.

KROK ZA KROKOM

Neviete, ako nalakovať nechty, aby nový farebný odtieň vydržal perfektne neuveriteľne dlho? Máme pre vás
3 krokový manuál na precízne lakovacie práce.

1. KROK – podlak
Najskôr naneste na nechty spevňujúci lak s kalciom, ktorý vyhladzuje, spevňuje a hydratuje nechty. Ponúknite  im tak potrebnú výživu a ochráňte ich pred vysušovaním. Po aplikácií niekoľko minút počkajte, než podlak zaschne.

2. KROK – farebný lak
Potom naneste farebný extrémne krycí lak na nechty, ktorý dodá nechtom krásny pestovaný vzhľad. Vďaka  jedinečným schopnostiam tohoto laku stačí iba jedna vrstvička!

3. KROK – nadlak
Nakoniec použijte UV nadlak, ktorý vytvorí neuveriteľne lesklý ochranný film a chráni farbu laku pred vyblednutím. Aplikujte ho na zaschnutý farebný lak a niekoľko minút počkajte. Môžete ho použiť aj na nenalakované nechty.

DERMACOL odporúča:
Pokiaľ nechcete čakať, kým posledná vrstva laku dôkladne preschne, použite Vysúšač laku, ktorý zaistí rýchle zaschnutie. Stačí iba jedna kvapôčka prípravku ihneď po nanesení laku a behom 45 sekúnd máte po starostiach. Naviac dodá laku vysoký lesk.
(lp)

Odtieň 101

Odtieň 104

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*