Tenderly Promise od Oriflame

Bratislava, Admin – Nočný vánok nežne hladí stromy vtedy, keď snívame. Strom na pohladenie vánku odpovedá objatím. Vôňa ako nežná pieseň. Srdce tejto elegantnej kvetinovej vône prekvitá veľkolepými tónmi kráľovskej bielej ľalie, kvetov pomarančovníka a kašmírového pižma, hrejivými a vznešenými, ako nežné objatie. Objatie, ktoré nám nežne sľubuje lásku. Straťte sa aj v kráľovstve nehy a vône kvitnúcich kvetov s toaletnou vodou Tenderly Promise od Oriflame.

Výťažok z predaja Toaletnej vody Tenderly Promise poputuje do Svetovej nadácie pre deti – World Childhood Foundation, ktorej čestnou členkou je jej veličenstvo, švédska princezná Madeleine! Cieľom tejto iniciatívy je pomáhať deťom plniť si ich sny a prežiť krajšie detstvo.

„Všetky deti by mali mať možnosť snívať, ale aj príležitosť splniť si svoje sny,“ hovorí švédska princezná Madelaine.

Jej kráľovské veličenstvo princezná Kráľovná Silvia Švédska spolu so spoločnosťou Oriflame, založili v roku 1999 Svetovú nadáciu pre deti (World Childhood Foundation)? Princezná Madelaine pokračuje v tejto krásnej myšlienke a na pomoc deťom vytvorila kampaň ThankYOU by Childhood, aby si ľudia spomenuli na šťastné chvíle svojho detstva a poďakovali tým, ktorí im ich umožnili prežiť.

(Zdroj: Jana Gavačová, Public Plus, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*