Získajte na Vianoce Nôž Šéfkuchára

Bratislava, Admin – Lidl pre svojich zákazníkov opäť pripravil vianočné prekvapenie, profesionálny nôž od majstrov kuchyne. Za každých 20 € hodnoty nákupu získate od 23. novembra jednu nálepku. Nazbierajte osem nálepiek, nalepte ich na kupón a vyzdvihnite si pri pokladni svoj darček z Kuchyne Lidla. Na výber máte Nôž Šéfkuchára Marcela Ihnačáka alebo jeho kolegu Romana Paulusa.
Súboj dvoch šéfkuchárov, Romana Paulusa a Marcela Ihnačáka, prebieha v Lidli už dva roky. Majstri kuchyne sa vtedy odhodlali na neľahkú úlohu – zmeniť slovenskú a českú kuchyňu na ešte lepšiu. Roman s Marcelom nabrúsili svoje nože a odvtedy už nič nie je ako predtým a práve tieto ich nože môžete teraz získať aj vy!

Lidl  noze_470x246

„Kvalitný a všestranný nôž je absolútny základ každej kuchyne. Správny nôž šéfkuchára musí spĺňať tri podmienky – ostrosť, presnosť, odolnosť. A práve tieto tri slová presne charakterizujú nože z Kuchyne Lidla, pracuje sa s nimi naozaj dobre,“ zhodnotil Marcel Ihnačák a dodal: „O nôž sa musíte veľmi dobre starať, pravidelne ho ostriť na ocieľke a dôkladne čistiť. Starajte sa o nôž s láskou, je to totiž najcennejší majetok každého kuchára, akoby naša tretia ruka.“

Lidl _noze_851x315_5

Paulus a Ihnačák neúnavne, týždeň čo týždeň Slovákom a Čechom dokazujú, že naozaj každý môže variť lepšie, zdravšie a chutnejšie. S pomocou ich profesionálnych nožov vyčarujete aj vy tie najchutnejšie jedlá na váš sviatočný stôl.

Nože šéfkuchárov sú vyrobené z veľmi tvrdej a trvácnej ocele odolnej voči korózii. Všetky časti noža sú pevne spojené, ostrie a rukoväť ideálne vyvážené. Pevné a zároveň pohodlné držanie v ruke zaisťuje ergonomicky tvarovaná rukoväť. Nože sú zabalené v darčekovej kazete, ktorej súčasťou je brožúra s technikami krájania, predstavením jednotlivých častí noža a vhodnej starostlivosti.

(Zdroj: Eva Fúriková – 1st CLASS AGENCY, Pripravil: Eugen Michal Nagy)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*