Zdravý príval osvieženia do letných dní

Admin, 22. 5. 2012 - Až dve tretiny nášho tela tvorí voda. Dostatočný príjem tekutín predstavuje počas horúceho leta minimálne tri až tri a pol litra denne. Preto by ste si dopĺňanie tekutín mali priebežne kontrolovať celý deň, najmä v letných horúčavách.

Aj výber nápoja je dôležitý, nemá dráždiť žalúdok a má sa dobre vstrebávať. Podľa odborníkov je vhodné nápoje často striedať, nepiť len vodu, ale aj iné vhodné a zdravé nápoje. Na každodenné dopĺňanie tekutín sú vynikajúce bylinné alebo ovocné čaje. Neobsahujú teín ani kofeín, takže sú mimoriadne vodné aj pre deti. Čaj napríklad oproti džúsom alebo limonádam neobsahuje žiadne cudzie látky, a tak si stále ponecháva prirodzenú funkciu vody. Pripravuje sa v prvom rade z prevarenej vody, takže sa odstráni chlór a nemusíte sa báť ani o nadmerné množstvo minerálov, ktoré vo väčších dávkach v príliš mineralizovanej balenej vode neprospieva organizmu.

MISTRAL Dokonalé osvieženie
Čajoví experti značky MISTRAL pripravili pre malých i veľkých špeciálnu limitovanú edíciu v podobe Dokonalého osvieženia na horúce letné dni. Obsahuje dva obľúbené kombinácie čajov vhodné na letné obdobie spolu s trstinovým cukrom pre prípravu osviežujúcich a zdravých letných nápojov z čaju. Čaj MISTRAL Melón a jahoda či Malina s dotykom mojita s harmonickou a vyváženou kombináciou ovocia sú ideálne i na prípravu čaju „na studeno“. Pre inšpiráciu na obale nájdete aj recepty na prípravu nealkoholických miešaných nápojov z týchto čajov. Dokonale osviežia vašich hostí na grilovačke a potešia ratolesti počas letného šantenia. Čaje sú aromatizované technológiou Juicea s prídavkom ovocnej šťavy, vďaka čomu vás prekvapia šťavnatou a dlhotrvajúcou ovocnou chuťou. Pitný režim sa vám tak bude  dodržiavať  chutne a zdravo.
Odporúčaná maloobchodná cena: 2,99 eur.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*