Zdobenie 4 druhy pestré
od Dr.Oetker

Admin, 05.03.2013 - K príchodu jari neodmysliteľne patria farby. Oslávte jej príchod  a vyzdobte svoje koláče novinkou od Dr.Oetker – Zdobením 4 druhy pestré. Červené, modré, žlté a zelené perličky s mäkkým vnútrom a lahodnou jahodovou príchuťou dodajú vašim koláčom

nielen pestrý vzhľad, ale aj skvelú chuť. Vďaka zdobeniu bude váš veľkonočný stôl krásne farebný a šibači ocenia každú dobrotu, ktorú im takto ponúknete. Praktická dóza so 4 priehradkami je navyše zárukou toho, že aj vaše deti zvládnu zdobenie bez problémov.

Po úspechu dvoch pomocníkov na zdobenie od Dr.Oetker – Zdobenie 4 druhy zlaté/strieborné a Zdobenie 4 druhy biele, prichádza ďalšia novinka. Zdobenie 4 druhy pestré od Dr.Oetker obsahuje veselú farebnú kombináciu žltých, červených, zelených a modrých perličiek s lahodnou jahodovou príchuťou.
I keď zdobenie koláčov a tort profesionálnymi cukrármi vyzerá na prvý pohľad veľmi jednoducho, často doma zistíme, že trochu zručnosti si predsa len vyžaduje. Nenechajte sa odradiť, siahnite po Zdobení 4 druhy pestré a pustite uzdu svojej fantázii. Môžete skúsiť vytvoriť rôzne ornamenty, veľkonočné kraslice, či kuriatka. Dobroty, ktoré pripravujeme s láskou a radosťou, chutia predsa najlepšie.

Mamy určite poteší, že aj ich malí pomocníci v kuchyni si prídu na svoje. Veď ktoré detské očká by dokázali odolať farebným guľôčkam? Vďaka praktickej dóze so štyrmi priehradkami bude zdobenie jednoduché. Aj keď u tých najmenších pomocníkov sa asi zmiešaniu farebných guľôčok nevyhnete, nezúfajte, vaše koláče budú o to pestrejšie.

(zj)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*