Vyžrebovaní zo súťaže o modely značky Mayo Chix

Bratislava, Admin – Mayo Chix ako brandová maďarská značka vznikla v roku 1989 s nesúcim mottom – nosiť krásu a pohodlie. Jednu z jej predajní nedávno opäť otvorili v obchodnom centre CUBICON, ktoré sa nachádza v Karlovej Vsi v Bratislave.

CUBICON zm2 CUBICON zm

Tu vás obslúži profesionálny tím, ktorý preukázal odhodlanie zabezpečiť, aby kvalita bola dokonalá a tento trend je stále rovnako prítomný v každom kuse Mayo Chix. Bližšie informácie o módnych trendoch nájdete aj na FB www.facebook.com/pages/Mayo-Chix-Bratislava-Cubicon/857484124284101?ref=hl

 Tisíce žien rozmýšľa nad svojim štýlom, či kreáciou obliekania, chcú byť na pulze dňa, odlíšiť sa, byť “in” a zároveň mať príjemný pocit zo šiat na sebe…a toto práve nájdu v jedinečných modeloch značky Mayo Chix!

Brandová značka Mayo Chix vie, ako obliecť ženy sebavedomé, citlivé, tie, ktoré chcú dospieť k sexi štýlu alebo naopak smerovať k plachému romantickému dievčatku. Svieži, hravý dizajn sa vyznačuje jedinečnosťou a módne ošatenie pohodlnosťou a kvalitou. Môžete sa tešiť na rozmanité a kvalitné materiály, vzrušujúci štýl, horúce novinky s prekvapením a radosťou. Buďte vždy štýlová, v súlade s najnovšími módnymi trendmi a to všetko so značkou Mayo Chix.
“V ponuke sú nové trendové kúsky do vášho šatníka za skvelé ceny. Akýkoľvek sofistikovaný alebo individuálny štýl nájdete práve v butiku Mayo Chix v CUBICONE,” povedala majiteľka Mgr. Alica Bielopotocká.

Súťažná otázka: V ktorej časti Bratislavy sa nachádza obchodné centrum CUBICON, kde je predajňa Mayo Chix ? Z troch alternatív ( Bratislava 1, Bratislava 4, Bratislava 6) znie správna odpoveď Bratislava 4. Zo správnych odpovedí sme vyžrebovali

Tomas Agocs, Gemerský Jablonec

Jana Halenárová, Trnava

Zuzana Tileschova, Kremnica

Blahoželáme! Redakcia.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*