Vyžrebovaní zo súťaže o dobré hry plné dobrodružstiev

Bratislava, Admin – Nie je podstatné, koľko času spolu rodiny trávia, ale ako. Treba ho intenzívne a cieľavedome vyplniť spoločnými zážitkami. Deti si o niekoľko rokov nebudú pamätať, akú dostali hračku, ale na zážitky nikdy nezabudnú. Rôzne zaujímavé a edukatívne hry pripravuje pre deti i dospelých spoločnosť Piatnik.Či už je to hra Escape, ktorá rovnako ako hra Hobit patrí medzi kooperatívne spoločenské hry. Hráči si pri nej vzájomne pomáhajú ujsť z rúcajúceho sa chrámu. Práve hry, v ktorých sa nehrá proti sebe, ukážu najmä tým najmenším, čo to znamená pomáhať si navzájom a aké veľké veci sa tak dajú dokázať.

Piatnik Escape zm
Pocvičiť si pamäť a aj slovnú zásobu sa dá jedinečne cez hru Raketofix, ktorá sa odohráva vo vesmírnom prostredí, kde hráči prežívajú dobrodružstvá na špeciálnych planétach Mobilix, Animalix a Chaotix a plnia zadané úlohy. „Nielenže deti skutočne zabaví, ale vďaka spolupráci s odborníkmi na logopédiu pri jej tvorbe tiež nenásilnou a hravou formou podporuje rozvoj detskej reči a schopnosti vyjadrovania. Rovnako precvičuje hrubú a jemnú motoriku, všeobecnú schopnosť myslieť, koncentráciu, komunikáciu a zmyslové spracovanie dieťaťa,“ hovorí Jana Karásková zo spoločnosti Piatnik.

A práve na túto spoločenskú hru sme zamerali aj našu súťažnú otázku, ktorá znela: Koľko špeciálnych planét nájdete v hre Raketofix?
Správna odpoveď je 3.

Spomedzi tých, ktorí odpovedali správne a na facebooku zdieľali kliknutie na ikonku „Like” „páči sa mi”, a zdieľali aj našu súťaž, sme vyžrebovali troch víťazov.

Bianka Lacková, Nitra
Katarína Hugyárová, Trenčianska Turná
Lucia Šenkýřová, Bratislava

Blahoželáme! Redakcia.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*