Vstupenka k prvotriednej kvalite

Admin, 22.06.2012 - Ústredným prvkom novej komunikačnej kampane spoločnosti METRO Cash & Carry SR, ktorá bude odteraz značku METRO podporovať v predajniach, marketingových materiáloch, rôznych médiách aj outdoore, sa stala zákaznícka METRO karta.

Veľkoobchodný reťazec ju predstavuje ako vstupenku do sveta čerstvosti, prvotriednej kvality, veľkého výberu a profesionality.
Všetko od liptovskej bryndze po švajčiarsku syrovú delikatesu Gruyère, od tatranského pstruha po exotického homára, či od kancelárskej sponky po multifunkčnú kopírku nájdu pod jednou strechou držitelia zákazníckej karty METRO. Tieto a ďalšie produkty z jednotlivých tovarových oddelení komunikuje nová brandová kampaň najväčšieho slovenského veľkoobchodu, s ktorou sa jeho súčasní i potenciálni zákazníci odteraz budú stretávať priamo na storoch, na webe, v letákoch, aj na palete najrôznejšch reklamných nosičov. Vizuály, ktoré spája posolstvo kampane „Metro karta: vstupenka do sveta čerstvosti, kvality a veľkého výberu“, zdôrazňujú predovšetkým bezkonkurenčnú šírku a kvalitu sortimentu, ktorý METRO svojim registrovaným zákazníkom ponúka.
„V novej komunikačnej kampani sa opäť sústreďujeme na to, čo bolo pre METRO vždy silnou stránkou. Práve šírke a hĺbke sortimentu s veľkým zastupením lokálnych produktov, čerstvosti a  prvotriednej kvalite tovaru vďačí METRO za neutíchajúcu priazeň svojich zákazníkov-profesionálov,“ hovorí Marcela Syrovátková, Head of Branding METRO Cash & Carry.
Kampaň pre METRO vytvorila reklamná agentúra EURO RSCG a o jej lokálnu adaptáciu sa postarala česká WMC GREY. Originálne ju už veľkoobchod stihol odkomunikovať svojim zamestnancom, na ktorých v pracovných mailoch a na skrinkách čakali pozvánky na malú „vernisáž“ nových vizuálov v priestoroch zázemia ich predajní.
(eš)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*