Všetko pre dokonalý pôžitok
z kávy v predajniach Tchibo

Bratislava, Admin – Káva je vždy spätá s chvíľami odpočinku a najlepšie si ju vychutnáme v kruhu našich najbližších. A pretože spoločnosť Tchibo Slovensko kávu tak miluje, zostavili pre zákazníkov ponuku svojich najlepších výrobkov: všetko, čo potrebujete na prípravu dokonalej prekvapkávanej kávy, kapučína a ďalších špecialít, ale aj poháre a porcelán, z ktorého vám bude chutiť obľúbený nápoj ešte lepšie. A aby ste si mohli svoju kávu sladko spríjemniť, pripravilo Tchibo aj pomôcky na pečenie. Začiatok predaja tejto kolekcie v Tchibo obchodoch začal práve dnes 18. 8., v e-shope www.tchibo.sk.

Ako hrubo má byť káva namletá?
„To závisí od toho, aký nápoj z nej chcete pripravovať. Čím kratšia je príprava, tým jemnejšie by malo byť mletie – a čím je káva namletá jemnejšie, tým viac aromatických látok sa v nej rozvinie: z jemne namletej kávy sa pripravuje napr. espresso. Na prípravu kávy v kanvici sa, naopak, odporúča káva namletá nahrubo,“ radí Andreas Christmann, odborník na kávu spoločnosti Tchibo.

Tchibo T7593901V2V03

Prestieranie, 4ks
Kvalitná rebrovaná tkanina. Každé prestieranie cca 48 x 33 cm nájdete v ponuke v tyrkysovej alebo hnedej farbe.

Tchibo sada na zdobenie kavy zm

Šablóny na cappuccino, 3 ks
S tromi rôznymi motívmi. Šablóny sú vhodné napr. aj na zdobenie koláčov, dezertov alebo okrajov tanierov. Z ušľachtilej ocele 18/10, leštenej do vysokého lesku, vhodné tiež do umývačky riadu.

Tchibo T7510601M3V04

Poháre na latte macchiato, 2 ks
S hrubým dnom. Ideálny aj na ľadovú kávu. Poháre sú vhodné do umývačky. Objem každého pohára cca 450 ml. Výška cca 15 cm.

(Text a foto: MCC, Tchibo)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*