Veľká júnová ochutnávka steakov

Admin, 08.06. 2012 - Milovníci kvalitného mäsa sa môžu tešiť na atraktívnu a chutnú akciu, ktorú pripravil veľkoobchod METRO. V rámci júnových Culinar dní bude možné ochutnať na grile pripravenú sviečkovicu, roštenku, flank či flap steak a ďalšie druhy špičkového mäsa.

Tak  príďte na skutočne veľkú ochutnávku steakov, ktorá začína už 15. júna!

Šéfkuchári METRO – Danka Kaisová v Žiline a Standa Zukal v ostatných prevádzkach- sa nielen postavia za gril a pripravia ochutnávku steakov z rôznych viac i menej známych druhov mäsa z rôznych krajín, ale zákazníkom ochotne poskytnú aj cenné rady. Labužníci mäsa tak môžu zistiť, ako sa od seba jednotlivé druhy steakov líšia chuťovo, aj ako profesionálne postupovať pri ich príprave. Grilovací stánok návštevníci predajne nájdu vždy pred hlavným zákazníckym vchodom veľkoobchodu, v prípade nepriaznivého počasia sa ochutnávka presunie dovnútra. Navyše všetky druhy servírovaného mäsa budú k dispozícii aj na pultoch veľkoobchodných predajní.

Špeciálna grilovacia tour sa v rámci METRO Culinar dní uskutoční od 15. do 24. júna, vždy od 12.00 do 18.00 hod. postupne vo všetkých slovenských storoch METRO. Príďte vyskúšať, ako chutia steaky, keď sa za gril postavia profesionálni kuchári!

Všetko o steakovom mäse, jeho druhoch, príprave a sortimente sa navyše zákazníci METRO dozvedia aj v novom katalógu Culinar platnom už od 6. júna.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*