V nových Mattoni plechovkách nájdete výnimočné a zdravé osvieženie na leto

BRATISLAVA/ADMIN – Vytúžené mesiace a chvíle nefalšovanej pohody sú opäť tu. Zimu vystriedali slnečné lúče a na scénu prichádzajú dni plné grilovania s priateľmi, piknikov v prírode, zábavy na letných festivaloch, dovoleniek či výletov s blízkymi. A práve takéto aktivity si pýtajú dúšok lahodného osvieženia, ktoré nielen poteší chuťové poháriky, ale aj doplní pitný režim. Preferujete čistú vodu, minerálku s lahodnými bublinkami, alebo máte v lete najradšej osviežujúce drinky podčiarknuté pestrou paletou ovocných chutí? Máme pre vás skvelý tip, ktorý spája všetky tieto svety do jedného a poteší aj toho najnáročnejšieho „fajnšmekra“.  

Chutný, ale aj zdravý parťák ku každej aktivite a do každého počasia

Každý z nás to veľmi dobre pozná. Po nástupe slnečných lúčov začíname čoraz viac vyhľadávať aj sladené nápoje, ktoré nás osviežia. Tie však majú častokrát veľký obsah cukru, a teda nepredstavujú ten najvhodnejší nápoj na doplnenie pitného režimu. Zároveň, nie vždy máme čas na prípravu domácich drinkov, v ktorých by sme sa cukru vyhli. Máme pre vás skvelé správy! Nech sú už vaše predstavy o tom najchutnejšom osviežení hocijaké, dokonalú harmóniu chutí a zdravia pri každej vašej aktivite dotvorí práve novinka v plechovkách od Mattoni. Nájdete v nich nielen poctivú nádielku chuti, ale aj vyvážený pomer minerálov, ktorý poteší vaše telo.

Alchýmia chutí vytvorená odborníkmi

Aj takto by sme mohli v skratke opísať Mattoni v plechovkách, ktoré sú výsledkom niekoľkomesačného vývoja a práce odborníkov a tradície spoločnosti, ktorá panuje už od roku 1873. V týchto plechovkách máte pritom na výber až tri príchute, a to cedrata, multi či black. A verte, že výsledok stojí za to a rýchlo si ho obľúbite! Nové Mattoni v plechovkách sú totiž synonymom originality, pestrosti, ale aj zdravia. V štýlových a praktických plechovkách ich pritom nájdete nielen v obchodoch, ale aj vo svojich obľúbených podnikoch. Čo je však na nich úplne najlepšie? Neobsahujú zbytočný cukor navyše a ich chuť nerušia ani žiadne konzervanty, farbivá či umelé sladidlá. Naopak, obsahujú vyvážený pomer minerálov, vďaka ktorým sú skvelým variantom aj na pravidelné dopĺňanie vášho pitného režimu. A ako bonus, vďaka výnimočnej kombinácii jemných bubliniek a chuti ovocia ulahodia aj tým najvycibrenejším chuťovým pohárikom. Vychutnávať si ich tak môžete úplne všade a bez výčitiek.

Vyberte si svojho favorita z troch unikátnych príchutí

Každý pekne podľa svojej chuti aj gusta. Niekoľkomesačný vývoj Mattoni v plechovkách spojil naozaj unikátne kombinácie chutí, vďaka ktorým sa vytúžené letné osvieženie dostaví už pri prvom dúšku, naladí vás na tú správnu pohodovú nôtu a mihnutím oka sa stane vašim verným letným spoločníkom. Ktorá z príchutí bude vašim favoritom?

  • CEDRATA: mnohí z nás v lete vyhľadávajú hlavne osviežujúcu chuť citrusov. Ak sa do tejto skupiny radíte aj vy, siahnite po príchuti cedrata, ktorú podčiarkuje chuť citrusových plodov
  • MULTI: ak máte radi exotiku, táto príchuť bude pre vás tá pravá. Už po prvom dúšku v nej totiž pocítite osviežujúcu chuť tropického ovocia, ako je šťavnaté mango či exotická marakuja.
  • BLACK: táto príchuť poteší hlavne milovníkov čiernych bobuľových plodov. Užite si chuť prírodnej šťavy z obľúbených čiernych malín, čučoriedok a čiernych ríbezlí.

Vychutnajte si Mattoni v 100 % recyklovateľnej plechovke v príchuti cedrata, multi či black doma, na cestách či výlete. Navyše, všetky príchute nájdete aj vo svojom obľúbenom podniku či reštaurácii.

Viac informácií nájdete na: www.mattoni.eu

(Zdroj: Nina Kališová, NEUROPEA; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*