V balíčkoch Slovakia Chips nájdete priamu peňažnú výhru

Bratislava, Admin – Radi vyhrávate hotovosť hneď? V tom prípade si prídete na svoje, ak rozbalíte označené balíčky Slovakia Chips. Na Slovensku  to budú totiž  jediné chipsy s mechanikou priamej výhry v balíčkoch. Radosť z výhry a momenty prekvapenia môžete prežiť počas septembra a októbra, kedy sa v nich budú nachádzať zabalené bankovky v nominálnej hodnote od 5 až do 100 eur. Celkovo v nich bude ukrytých až 115 000 eur.

Rozbaľ a nájdi bankovku“ je názov spomínanej kampane Slovakia Chips. Bankovky sa budú nachádzať vo všetkých obľúbených príchutiach, ktoré budú mať príslušnú pásku upozorňujúcu na tento typ výhry. Ak chcete urobiť radosť sebe alebo niekomu z vašich blízkych, tak môžete, pretože v balíčku môže byť ukrytá aj jedna bankovka. Prajeme veľa šťastia a radosti z prekvapenia. Výhry bude možné nájsť aj v novinke Slovakia Vrrruby! solené a cesnakové.

Okrem toho si môžete zasúťažiť aj s nami :-).

 

Súťažná otázka: Aká je najvyššia nominálna hodnota bankovky, ktorú môžete nájsť v balíčkoch Slovakia Chips?

Vaša odpoveď :

25 € 5 € 100 €

Meno a priezvisko:

*

Adresa :

*

PSČ a mesto :

*

E-mail :

*

Adresa vášho FB:

*

Prečítal som si a akceptujem podmienky zúčastnenia sa v súťaži:

Súhlasím*

Ak odpoviete na súťažnú otázku správne, zaradíme vás do súťaže. Napíšte nám správnu odpoveď na súťažnú otázku a my vyžrebujeme troch, ktorí od nás získajú prepravku tejto chrumkavej pochúťky! Podmienkou účasti v súťaži je kliknutie na Facebook ikonku “Páči sa mi to” a zároveň verejne zdieľanie súťaže na vašom fb. Pošlite nám aj link vášho fb, aby sme mohli zdieľanie odkontrolovať. Súťaže sa môžete zúčastniť do 16. 9. 2016

 

 

 

2 Komentáre V balíčkoch Slovakia Chips nájdete priamu peňažnú výhru

  1. Nenasiel som este ani raz ziadfnu bankovku v chipsoch slovakia a uz som si to kupil niekolko krat velke a aj male baliky a nikdy ani len 5 EUROVA bankovka nikdy nic len zbytocne vyhodene peniaze a ziadne sa mi nevratili hm …

    Podla mna to je len marketingova reklama a ziadne bankovky v balikoch slovakia chips neni su – niesu hm :(( mozno v niektorych ale tie si povyberaju zvycajne pracovnici v obchodoch lebo su a urcite existuju take baterky ktore dokazu presvietit sacky a da sa lahko zistit v ktorych balikoch slovakia chips su nejake bankovkiy ukrite a tak pod.

  2. Andrej, ale ja si predsa nekupujem chipsy kvoli 5 Eurom. A ak by som bankovku nasla, to je predsa len pridana hodnota k samotnym chipsom, ktora by ma potesila, nic viac. Nechapem, ked pisete, ze su to zbytocne vyhodene peniaze, ved ste dostali za ne chipsy, ci?
    Musim Vas sklamat, ale marketingova reklama bez bankoviek to nie je, lebo moja dcera mala taketo chipsy a poslala mi vrecusko nafotene aj s peniazmi. Poznam aj inych ludi, ktori sa potesili 5 Euram.

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*