Twix White, limitovaná odmena pre náročných

Bratislava, Admin – Spoločnosť Mars, výrobca obľúbených tyčiniek Twix, znova prichádza s úspešnou limitovanou edíciou Twix White, a tak sa opäť koncom leta zahalí ľavý a pravý Twix do bielej čokolády. Základom je chrumkavá sušienka s naťahujúcim sa karamelom zaliata jemnou bielou čokoládou s vanilkovou príchuťou. Po prvýkrát sa objavila na našom trhu v roku 2008 a odvtedy patrí medzi najobľúbenejšie zo všetkých tyčiniek spoločnosti Mars. Odmeňte sa lahodnou čokoládovou tyčinkou a potešte tak svoje „druhé JA“ počas ešte stále horúcich dní.

Twix White je skutočnou lahôdkou. Najväčším pokušením je pre Twix netradičná, sladká biela čokoláda s vanilkovou príchuťou a naťahujúci sa karamel. Chuťovým pohárikom ulahodí aj chrumkavá sušienka rozplývajúca sa na jazyku. Len málokto jej dokáže odolať.

Po päť ročnej prestávke sa opäť objavila na trhu v minulom roku. Jej obľúbenosť bola taká veľká, že sa spoločnosť Mars rozhodla túto edíciu opakovať hneď v ďalšom roku. „Veľmi sa tešíme z toho, že Twix White je taká obľúbená a dokáže potešiť aj tých najväčších labužníkov. Preto sme sa nemohli rozhodnúť inak, než prísť i tento rok s touto limitovanou edíciou,“ hovorí Radovan Veselý brand manažér značky Twix.

Aj napriek jej obľúbenosti ju, bohužiaľ, nemôžeme vyrábať ako permanentnú položku v našom portfóliu tyčiniek. Limitovanou edíciou zostane navždy hlavne preto, že je to jediná tyčinka s bielou čokoládou v našom portfóliu, čo znamená, že sa pri jej výrobe musia zastaviť linky a vyčistiť od mliečnej čokolády. Iba vtedy môže byť biely Twix skutočne biely,“ vyjadril sa Radovan Veselý.

Vo vnútri, podobne ako pri klasicej Twix, nájdete dve lahodné tyčinky. Twix White je v predaji v obchodnej sieti od augusta.

(Petra Koleňáková, AMI Communications Slovakia)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*