Súťaž s Dajme Jedlo o 3×20 € voucher!

Cez tento úspešný portál si v prvom polroku 2016 objednalo jedlo až 75-tisíc zákazníkov po celom Slovensku a tento počet neustále rastie. Chcete vedieť prečo?

  1. Celý proces objednania jedla je online. Pár klikov a jedlo je na ceste k vám. Aj platba prebieha online, takže o hotovosť sa nemusíte starať.
  2. K dispozícii máte bohatý výber reštaurácii a rôznych kuchýň a vyberáte si na základe hodnotenia od ostatných zákazníkov! Máte tak možnosť zvoliť si jedlo, ktoré ostatní odporúčajú.
  3. Portál Dajme jedlo vám garantuje kvalitu. Ak nebudete so službou spokojní, máte možnosť ju reklamovať. Celý proces je veľmi transparentný.

foto 12

Ak by ste si radi službu www.dajmejedlo.sk vyskúšali, zapojte sa do súťaže. Napíšte nám správnu odpoveď na súťažnú otázku a my vyžrebujeme troch, ktorí od nás dostanú 20 € voucher!

 

Súťažná otázka: Aké je najobľúbenejšie obedové menu Slovákov?

Vaša odpoveď :

pizza
jedlá z kuracieho mäsa
sushi

Meno a priezvisko:

*

Adresa :

*

PSČ a mesto :

*

E-mail :

*

Adresa vášho FB:

*

Prečítal som si a akceptujem podmienky zúčastnenia sa v súťaži:

súhlasím

Ak odpoviete na súťažnú otázku správne, zaradíme vás do súťaže. Napíšte nám správnu odpoveď na súťažnú otázku a my vyžrebujeme troch, ktorí od nás dostanú 20 € voucher! Podmienkou účasti v súťaži je kliknutie na Facebook ikonku “Páči sa mi to” a zároveň zdieľanie súťaže na vašom fb. Pošlite nám aj link vášho fb, aby sme mohli zdieľanie odkontrolovať. Súťaže sa môžete zúčastniť do 15. 8. 2016

 

 

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*