Stekeez prichádzajú cez Lidl až
z hlbín oceánu

Bratislava, Admin – Od 24. augusta do 27. septembra dostanete za každých 10 € nákupu v Lidli zdarma jeden balíček s figúrkou Stikee. Vášniví zberatelia si môžu balíčky aj zakúpiť za 0,49 €. Vymieňať si skúsenosti či dokonca postavičky môžete aj v diskusii na facebookovom profile Lidl Slovensko.

Stikeez 1

Nazbierajte kompletnú kolekciu dvadsiatich štyroch postavičiek a preskúmajte svet pod morskou hladinou. Aby ste mali svojich Stikeez stále poruke, uložte si ich do zberateľského albumu v tvare ponorky (2,49 €, súčasťou balenia je aj stolná hra) či do špeciálneho vrecúška (0,99 €).

Onedlho sa Stikeez stanú súčasťou vášho života – stretnete sa s nimi na zrkadlách, v aute, na stole či televízore. Veselé figúrky s menami ako Chukapi, Balloon či Ollie  sú stopercentnou zárukou zábavy. Napätie a radosť zažijete pri otváraní balíčkov, no rozosmejú vás aj pri odlepení – vydajú totiž hlasité „puk“!

Ak sa chcete o Stikeez dozvedieť skutočne všetko, navštívte našu stránku www.lidl.sk/stikeez a kúpte si dva špeciálne magazíny (1,49 €), ktoré obsahujú pribalenú figúrku ako bonus. Vstúpiť do sveta Stikeez môžete aj prostredníctvom aplikácie pre smartfóny a tablety.

(Zdroj: Tomáš Bezák, Lidl, Pripravila: Valéria Nagyová)

 

3 Komentáre Stekeez prichádzajú cez Lidl až
z hlbín oceánu

  1. Stikezz su krasne poslite mi aspon 3

  2. Su uzasne vaw

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*