Spoločne na vlne športovej výživy!

BRATISLAVA/ADMIN – Úspešný slovenský vodný slalomár, Jakub Grigar, sa stáva novou tvárou národnej kampane pre zdravie: Rio Mare živí šport. Spoločne so značkou Rio Mare nastavujú kurz v misii za zdravším životným štýlom! Prinášajú osvetu o zdravom stravovaní a zdôrazňujú dôležitosť vyváženej zdravej stravy pre aktívny životný štýl a profesionálne športové výkony.

K úspechu niekedy stačí skutočne málo – zapojte zdravé stravovacie návyky do svojho života. Užijete si dobré chute, budete sa cítiť sa skvele a vysnívané ciele budú bližšie… Objavte, aká jednoduchá a chutná môže byť podpora vášho zdravia s novým ambasádorom značky! Novú a zdravú inšpiráciu môžete čerpať u známeho slovenského profesionálneho športovca, a  zároveň ambasádora národnej kampane Rio Mare živí šport, Jakuba Grigara.

Rio Mare svetovo: Rio Mare Nutre lo Sport!

Národná kampaň Rio Mare živí šport vychádza z kampane globálnej: Rio Mare Nutre lo Sport, ktorá sa zameriava na podporu všetkých, ktorí si chcú udržať formu a ľahkosť bez nutnosti obetovať chuť. Kampaň zdôrazňuje, že produkty Rio Mare sú bohaté na bielkoviny, vitamíny, minerály a v komplexnosti sú ideálnou voľbou pre športovcov, aj tých, ktorí chcú aktívny životný štýl. Rio Mare tak vyzdvihuje zdravú a výživnú stravu ako nevyhnutnú prípravu na dosiahnutie akéhokoľvek cieľa. Rovnako ako značka Rio Mare rezonuje po svete, aj Jakub Grigar má v zahraničí zvučné meno vďaka striebornej olympijskej medaile z Tokia a ďalším kajakárskym úspechom!

Národná kampaň Rio Mare živí šport!

Medzi hlavné prínosy kampane Rio Mare živí šport patria podpora zdravého životného štýlu, vzdelávanie o výžive a partnerstvo so športovcami, ktorí zdieľajú príbehy o tom, ako kvalitný a pestrý jedálniček napomáha v rôznych športových disciplínach. Pre verejnosť je preto pripravená veľká národná súťaž o hodnotné ceny – na Slovensku aj v Čechách. Súťaž štartuje 1. 4. 2024 a potrvá do 31. 5. 2024, stačí zakúpiť ľubovoľný produkt Rio Mare a zaregistrovať sa na súťažnom webe. Atraktívne sú aj výhry ako sú bicykel, paddleboardy alebo športové tašky Puma. Viac informácií na: www.riomare.sk/sutaz.

Kampaň Rio Mare živí šport je viac ako len marketingová iniciatíva – je to záväzok značky Rio Mare k podpore zdravšej a aktívnejšej spoločnosti. Zdieľaním inšpiratívnych príbehov, poskytovaním vzdelávacích zdrojov a podporou športových aktivít sa Rio Mare snaží povzbudiť ľudí k tomu, aby urobili prvý krok k zmene a zdravšiemu spôsobu života, alebo zažili efektívny reštart po náročnom vypätí.

V snahe podporiť význam aktívneho životného štýlu a vyváženej stravy bola táto kampaň spustená, a je zároveň navrhnutá tak, aby inšpirovala jednotlivcov všetkých vekových kategórií k pravidelnému pohybu a zdôraznila úlohu kvalitných potravín v dosahovaní lepšieho fyzického i mentálneho zdravia.

Vychutnajte si Rio Mare Insalatissime!

Rio Mare nastavuje latku správnej výživy vysoko. Podporte ľahko aktívny životný štýl a majte vaše športové ciele na dosah – stačí siahnuť po lahodných tuniakových šalátoch Rio Mare Insalatissime, ktoré sú plné vyvážených živín a vynikajúcich chutí. Buďte inšpiráciou pre svoje okolie a začnite každý deň s energiou a vitalitou.

Rad šalátov Rio Mare Insalatissime ponúka perfektnú kombináciu vysokej kvality tuniaka Rio Mare, čerstvej zeleniny a vybraných ingrediencií, ktoré tvoria výživný a vyvážený pokrm. Sú nutrične vyvážené, každá porcia je bohatá na bielkoviny a obsahuje zdravé tuky z tuniaka, ktoré sú dôležité pre správnu funkciu tela a srdca. Predovšetkým sú šaláty chuťovo vynikajúce, a navyše v praktickom balení bez nutnosti skladovania v chladničke.

„Rio Mare Insalatissime je často súčasťou mojich regeneračných obedov v dňoch, keď trénujem. Tieto šaláty sú lahodnou kombináciou tuniaka, vybranej zeleniny, strukovín, obilnín a sú skvelým zdrojom bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržovaniu svalovej hmoty. Insalatissime môže byť skvelou voľbou pre akúkoľvek vyváženú stravu, pretože bez ohľadu na to, aký je váš šport, jedlo je prvým cvičením,“ doplňuje Jakub Grigar.

Rio Mare Insalatissime ponúka širokú škálu príchutí, ktoré uspokoja rôzne potreby a preferencie zákazníkov. Od lahodných šalátov s kuskusom po vynikajúce cícerové, šošovicové alebo s quinoou, každý si nájde to svoje. Vyberať môžete až z 8 variantov. Vďaka praktickému baleniu sú tieto produkty ideálne pre ľudí, ktorí sú neustále v pohybe a potrebujú rýchlu, ale vyváženú stravu. Šaláty sú vhodné na podporu fyzického výkonu aj regeneráciu po tréningu. Začnite sa zaujímať o to, čo jete a môžete začať napríklad ešte dnes!

 

 Jakub Grigar

Vždy usmievavý a pozitívne naladený slovenský vodný slalomár, ktorý preteká v kategórii K1 (vodný slalom na divokej vode),  a pochádza z Liptovského Mikuláša. Jeho najväčším doterajším úspechom je striebro z olympijských hier v Tokiu 2020. Tento rok sa Jakub opäť stane súčasťou letných olympijských hier a my mu budeme držať palce!

(Zdroj:EV public relations; Foto: Rio Mare; Pripravila: red. )

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*