SKITTLES prichádza s veľkým balením

Bratislava, Admin – Spoločnosť Wrigley prináša na český aj slovenský trh nové veľké 174 gramové SKITTLES vo vylepšenom znovu uzavierateľnom balení. Zároveň zahajuje originálnu komunikačnú kampaň a predstavuje cukríky SKITTLES ako pochúťku ideálnu na zdieľanie s priateľmi, rodinou aj kolegami. Cukríky SKITTLES s ovocnou príchuťou sú totiž zárukou skvelej chuti a zábavy, ktoré sa vďaka väčšiemu baleniu a v správnej spoločnosti ešte znásobia.

„Neustále pracujeme na tom, aby bola značka SKITTLES spotrebiteľmi vnímaná ako synonymum výbornej chuti, zábavy aj nečakaných zážitkov. Tento rok sa zameriavame na tému zdieľania a uvádzame na trh 174 gramové cukríky SKITTLES, pretože veríme, že väčšie praktické balenie a tá správna spoločnosť umocní potešenie z tejto jedinečnej pochúťky s ovocnou príchuťou,“ dopĺňa brand manažérka značky SKITTLES Hana Lerchová.
Vylepšený obal je po odtrhnutí vyznačenej časti možné znovu uzavrieť a vďaka pevnému dnu kamkoľvek postaviť. Samotné cukríky s ovocnou príchuťou zostávajú nezmenené a stále prinášajú jedinečnú šťavnatú chuť. Každý pestrofarebný kúsok je originálnou kombináciou mäkkého žuvacieho stredu a chrumkavej polevy s nezameniteľným „S“. Nové 174 gramové balenie dúhových cukríkov SKITTLES nahradí doteraz predávané 125 gramové balenie. Dostupné je v bežnej obchodnej sieti v príchutiach SKITTLES Fruits, SKITTLES Crazy Sours a SKITTLES Wild Berry.

 (Zdroj: Petra Koleňáková, AMI Communications Slovakia, Pripravila: Valéria Nagyová)

1 Komentár SKITTLES prichádza s veľkým balením

  1. Kde sa to dá kúpiť

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*