S kávou od Costa Coffee ide všetko lepšie

Bratislava, Admin – Svetová kaviarenská dvojka Costa Coffee otvorila 24. januára tohto roka na Slovensku svoju prvú pobočku v bratislavskom nákupnom centre Aupark. O nej sme už písali. Dnes sme sa z redakcie prišli pozrieť na pobočku britského reťazca, aby sme sa dozvedeli, či si hostia už zvykli chodiť práve k nim, keď od konkurenčného etablovaného reťazca Starbucks ich delí v Auparku iba schodisko.

Eva Kulhánková, marketingová manažérka Costa Coffee pre Česko a Slovensko

„S návštevnosťou hostí sme už po prvom mesiaci spokojní. Aj preto chceme otvoriť v ďalšom obchodnom centri v Bratislave ďalšiu pobočku,“ povedala pre EGOODWILL.sk Eva Kulhánková, marketingová manažérka Costa Coffee pre Česko a Slovensko.
„Naša spoločnosť si zakladá na starostlivej príprave kávy. Ľudia, ktorí k nám prídu, majú možnosť vidieť celú prípravu kávy, ako ju barista pripravuje.“
Príprava kávy je celý rituál, ako nám o ňom porozprávala Eva Kulhánková. Káva sa pripravuje ručne, barista nastavuje mlynček, dáva kávu do kávovaru, šľahá mlieko…, až vznikne jedinečná chuť skvelého nápoja.

„Naše kávové zrná pražíme vždy len pomaly. Pomalé praženie pri nízkej teplote dokáže z našich zŕn totiž vyextrahovať tú pravú chuť a arómu, ktorá je v nich ukrytá,“ skonštatovala pre EGOODWILL.sk Eva Kulhánková.

V kaviarni vládne útulná atmosféra, kde sa môžete usadiť na pohodlnej sedačke a napojiť sa na bezplatnú Wi-Fi. Funguje tu self-servis tak, ako vo všetkých krajinách kde pôsobia, čiže kávu si objednáte pri pokladni a vyzdvihnete si ju priamo pri bare.

Ochutnajte v pobočke Costa Coffee v bratislavskom nákupnom centre Aupark z veľkého výberu káv tú, ktorá práve vám vyhovuje a čerstvé sladkosti – od tvarohových koláčov, rôznych mafín, cez ovocné torty až po zdravé koláčiky…

(Zdroj, foto: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*