Ružová jar v kuchyni s Dr. Oetker

Bratislava, Admin – Špecialista na pečenie Dr. Oetker prináša nové nápady pre všetky gazdinky v kuchyni. Príprava koláčov, sladkých jedál a dezertov podlieha najnovším trendom a v súčasnosti svetom hýbe farebnosť a veselosť. Aktuálne novinky Dr. Oetker zahŕňajú krehkú tortu s originálnym príbehom Pavlova torta a nové atraktívne zdobenie v praktickej dózičke s jedinečným ružovo-bielym sfarbením Dekor mix ružový. S týmito novinkami privítate jar v kuchyni s celou rodinkou. Všetko v duchu filozofie: „Kvalita je najlepší recept“.

Krehká torta s originálnym príbehom

Dr. Oetker k nám prináša svetovú špecialitu, zmes na pečenie Pavlovu tortu, s ktorou máte istotu, že sa vždy podarí. Ale aký príbeh sa skrýva za jej vznikom? Táto krehká torta je pomenovaná po slávnej baleríne Anne Pavlovej, ktorá v rokoch 1926 a 1929 navštívila krajiny Nový Zéland a Austráliu. Šéfkuchár hotela Wellington, v ktorom bola v roku 1926 ubytovaná, bol nadšený z jej baletnej sukne. Inšpiroval sa jej nariasenou sukňou a pripravil krehkú tortu zo šľahaných bielkov ozdobenú šľahačkou a čerstvým ovocím. Jedinečná chuťou a krásna na pohľad, tak vznikla Pavlova torta.

Pavlova torta sa vyznačuje pomalým pečením, tzv. sušením, vďaka ktorému získava krehký a rozpraskaný povrch, ale mäkké a vláčne vnútro. Príprava tejto jedinečnej novinky je veľmi rýchla a jednoduchá. Balenie obsahuje dve vrecká, v ktorých sa nachádza zmes na krehký bezé korpus a zmes na malinový krém. Pavlovu tortu si môžete vytvoriť vo viacerých variáciách, a to ako Mini tortičky Pavlova, pusinky, venčeky, laskonky alebo narodeninové torty. Fantázii sa medze nekladú.

Odporúčaná maloobchodná cena Pavlova torta 420 g: 2,99 € – 3,35 €

Nové atraktívne zdobenie na pečenie v ružovej farbe

Kreativite pri zdobení sa medze nekladú, a preto Dr. Oetker prináša ďalšiu atraktívnu novinku na trhu, originálny mix zdobenia, Dekor mix ružový. Jedinečné ružovo-biele perleťové zdobenie dodá vášmu pečeniu veselý vzhľad s nádychom jari. Pestrý mix rôznych tvarov stačí nasypať na čokoládovú polevu, zmrzlinu alebo šľahačku, a váš koláč sa premení na umelecké dielo. Vďaka praktickému baleniu v plastovej dózičke s dávkovacou mriežkou sa stane pohodlným a zábavným zdobením i pre vaše deti. S radosťou vám budú pomáhať v kuchyni.

Odporúčaná maloobchodná cena Dekor mix ružový 50 g: 1,59 € – 1,75 €

(Zdroj: Lucie Čápová, Dr.Oetker; Pripravila: red.)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*