Revolučný prístroj na výrobu sódy

Admin, 17.10.2012 - SodaStream je inovatívny systém na výrobu perlivých a ochutených nápojov z čerstvej pitnej vody. A to presne s toľkými bublinkami, koľko máte radi, pretože si intenzitu nasýtenia volíte sami stlačením tlačidla. SodaStream využíva plniteľnú

bombičku a nepotrebuje k svojej prevádzke už nič viac okrem čerstvej vody z vodovodu. Okrem toho, že nespotrebováva žiadnu energiu, pomáha šetriť aj váš chrbát a prírodu. Zbavíte sa nosenia ťažkých PET fliaš a starostí s triedením a likvidáciou plastových obalov a plechoviek. SodaStream predstavuje zaujímavú alternatívu k baleným soft drinkom alebo perlivej vode. Osviežujúce nápoje si pripravíte podľa vašej chuti, jednoducho a pohodlne a naviac ohľaduplne k životnému prostrediu.

Súčasťou systému je aj široká ponuka sirupov SodaStream na výrobu domácich limonád a miešaných nápojov. Konzistencia sirupov je vhodná špeciálne pre perlivú vodu. Z jednej fľaše sirupu pripravíte podľa druhu a vlastnej chuti 6 – 18 l nápoja. Jedna bombička vystačí na 60 – 80 l sýteného nápoja a je možné ju jednoducho vymeniť za plnú v širokej sieti predajcov.
Značka SodaStream rozširuje ponuku produktov na slovenskom trhu o novú generáciu prístrojov na výrobu perlivých nápojov. REVOLUTION ponúka nové funkcie a dizajn. Práve tieto atribúty posúvajú domácu prípravu sódy k novej generácii prístrojov 21. storočia. Disponuje elektrickým napájaním a dotykový panel umožňuje nastavenie intenzity sýtenia v štyroch úrovniach (nízka, stredná, vysoká a extra). Ponúka patentované automatické uchytenie fľaše s objemom 1l  vyrobenej z vysoko kvalitných materiálov. Vďaka tomu ostane nápoj dlho svieži. Intenzitu sýtenia a množstvo dostupného CO2 v bombičke je možné sledovať prostredníctvom LED displeja.

„REVOLUTION poteší náročného zákazníka, ktorému záleží na kvalite, elegantnom dizajne a netradičných riešeniach,“ hovorí Attila Forgon, produktový manažér spoločnosti SodaStream na Slovensku.

Na slovenskom trhu budú dostupné tri farebné variácie: Black/White, Champagne a Black. Nový prístroj nájdete vo vybraných predajniach od októbra 2012.

(ss)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*