Priaznivci Selfie si prídu na svoje so SKITTLES

Bratislava, Admin – Značka SKITTLES predstavuje novú kampaň určenú pre všetkých priaznivcov selfie. Aktivita je súčasťou tohtoročnej komunikačnej linky zameranej na zdieľanie. Priaznivci cukríkov s ovocnou príchuťou SKITTLES a fotenia týchto špecifických autoportrétov, môžu na www.skittles.sk do 31. 5. 2015 zaregistrovať selfie zachytávajúcu, ako sa delia o cukríky SKITTLES s niekým alebo niečím nečakaným. V hre je limitovaná edícia špeciálnych misiek.

SKITTLES_Fruits_174g_miska          SKITTLES_Wild Berry_174g
Kampaň značky sa zameriava na fenomén autoportrétov selfie. Jedným z kľúčových prvkov je interaktívna online súťaž. Každý, kto vytvorí originálnu selfie, na ktorej sa delí o SKITTLES s niekým alebo niečím nečakaným a zaregistruje ju do 31. 5. 2015 na webe skitlles, môže získať špeciálnu misku.
V online prostredí na súťaž upozorňuje na mieru ušitý banner, ktorý zaujme efektom „zasypania“ cukríkmi SKITTLES. „Celý tento rok sa značka SKITTLES venuje téme zdieľania. Na jej začiatku sme predstavili veľké 174 gramové balenie cukríkov s ovocnou príchuťou SKITTLES a postupne chceme zákazníkom dávať námety, ako sa o cukríky SKITTLES podeliť a zároveň sa baviť. Aktuálny projekt zameraný na selfie – fenomén dnešného digitálneho sveta – sme navyše podporili pomocou animovaného banneru,“ dopĺňa brand manažérka značky SKITTLES Hana Lerchová.

SKITTLES_Crazy Sours_174g                          SKITTLES_Fruits_174g
174 gramové balenie cukríkov s ovocnou príchuťou SKITTLES je ideálne na zdieľanie, a teda aj vhodnou rekvizitou na fotenie súťažných selfie. Predáva sa v bežnej obchodnej sieti v príchutiach SKITTLES Fruits, SKITTLES Crazy Sours a SKITTLES Wild Berry.

(Zdroj: Lenka Dolinajová, AMI Communications Slovakia, Pripravila: Valéria Nagyová)

Zanechajte nám Váš dotaz

Vaša emailová adresa nebude publikovaná


*